Skvělé tipy pro lepší kvalitu vlasů

Silné lesklé vlasy jsou snem většiny žen a dívek. Poradíme vám, jak záviděníhodné hřívy dosáhnout.

Vyměňte povlak na polštář

Tento tip vám usnadní ranní rozčesávání a brzy zaznamenáte i lepší kvalitu vlasů. Stačí jen převléknout váš oblíbený polštář z klasického bavlněného povlaku do nového hávu ze saténu nebo hedvábí. Tyto hebké materiály hezky kloužou a nenarušují tak strukturu vlasů. Po probuzení nejsou vlasy tak zacuchané. Navíc se na takovém polštáři přímo pohádkově spí.

Opláchněte si vlasy rýžovou vodou

Nečekejte nějakou super novinku v péči o vlasy, kterou si můžete nově pořídit v drogerii. Máme totiž na mysli opravdu jen obyčejnou rýžovou vodu, která zbyde v hrnci po uvaření rýže a většina z nás ji hned vylije. Čínské ženy si své lesklé lokny oplachují rýžovou vodou už po staletí, vlasy jsou totiž po ní hebké, silné a lesklé. Rýžová voda navíc snižuje vypadávání vlasů a urychluje jejich růst.

Zkuste masáž vlasové pokožky

Správná péče o vlasy vyžaduje více než jen mytí šamponem a česání kvalitním kartáčem. Vsaďte také na pravidelnou masáž pokožky hlavy, kterou můžete provádět jak prsty, tak vaším kartáčem na vlasy. Masírování hlavy přispívá k prokrvení pokožky a posiluje kvalitu  vlasů. Masáž můžete podpořit i různými vlasovými toniky, které vmasírujete do vlasové pokožky.

Dopřejte si sladké brambory a více bílkovin

Vyměňte obyčejné brambory za jejich sladkou variantu – za batáty. Sladké brambory jsou plné betakarotenu, který se v těle přetváří na vitamín A. A právě tento vitamín zlepšuje stav vlasové pokožky a zabraňuje tvorbě lupů. Pokud chcete mít husté a kvalitní vlasy, zaměřte se také na dostatečný příjem bílkovin, jejich nedostatek může způsobovat vypadávání vlasů a zhoršení jejich kvality.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
4 ranní návyky, které přispívají k tloustnutí

4 ranní návyky, které přispívají k tloustnutí

Životní styl

Jíte jen dietní pokrmy, pravidelně cvičíte a ručička na váze se ne a ne pohnout? Zjistěte, zda vám na cestě za vysněnou váhou nebrání ještě další faktory.

DOPORUČUJEME
Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Životní styl

První ze série článků o novinkách na Omlazení v roce 2016. (Další dva se budou věnovat Přátelům a E-shopu.)NOVÉ
Mýty o nebankovních půjčkách

Mýty o nebankovních půjčkách

Životní styl

Možnosti půjčit si peníze on-line dnes pravidelně využívá každý čtvrtý Čech. Ať už na překlenutí několika dnů před výplatou či na pokrytí drobných výdajů. Negativní zkušenost s některými nepoctivými či předraženými poskytovateli on-line půjček však hází špatné světlo i na poctivé instituce, které vám mohou vytáhnout trn z paty často i lépe než banky.