Super tipy na letní líčení

Méně je někdy více. Toto přísloví je dobré mít na paměti zvláště v případě letního líčení. Poradíme vám, jak líčení v létě odlehčit.

Nezatěžujte pleť make-upem

Pečlivé nanášení make-upu po celém obličeji a krku můžete tentokrát přeskočit. Na léto je vhodnější zamaskovat problémová místa a pupínky jen lehkým korektorem, nejlépe v tuhé podobě. Zabráníte tím nadměrnému lesku pleti, který hrozí v kombinaci žhavých slunečních paprsků a tekutého makeu-upu.

Zkuste tónovací krém

Pokud máte potřebu sjednotit celý obličej jednotnou barvou, poohlédněte se po tónovacím krému na obličej. Ten má obvykle o hodně lehčí strukturu než klasický make-up a nezatíží tak pleť. Vyberte si nejlépe tónovací krém, který navíc obsahuje SPF faktor a ochrání pokožku před spálením. Vhodnou alternativou make-upu v létě jsou i oblíbené BB krémy.

Bronzujte přirozeně

Kvalitní bronzer by vám v letní kosmetické výbavě rozhodně neměl chybět. Při správném nanesení krásně projasní pokožku a vykouzlí svěží letní vzhled. Bronzer byste určitě neměla nanášet na celý obličej, pouze na vybrané části, jako jsou čelo, lícní kosti, brada a nos. Při nanášení mějte raději lehkou ruku a bronzovací pudr nanášejte jen ve slabé vrstvě.

Pořiďte si novou řasenku

Vyšší vlhkost vzduchu, pot a v neposlední řadě voda z bazénu nebo z moře mohou s vaší oblíbenou řasenkou pěkně zatočit a přenést ji z řas pod oči. Což vám na kráse, jak jistě uznáte, rozhodně nepřidá. Řešení je snadné – zajděte do drogerie pro novou voděodolnou řasenku. Současné voděodolné řasenky už nemají drobivou textutu a příjemně se nanášejí. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

NOVÉ
Nejlepší potraviny proti vráskám

Nejlepší potraviny proti vráskám

Kosmetika

Magická fontána mládí sice neexistuje, ale některé potraviny mají tu moc pozastavit příznaky stárnutí a dopomoci k hladké pleti bez vrásek. Přečtěte si, které to jsou.NOVÉ
Kam na zmrzlinu (nejen) v Praze

Kam na zmrzlinu (nejen) v Praze

Životní styl

K létu neodmyslitelně patří koupání, opalování, Aperol Spritz a zmrzlina. Hodně zmrzliny! A protože v redakci Omlazení patřím mezi největší zmrzlinové závisláky, mám dokonalý přehled o tom, kde dělají tu vůbec nejlepší. Klasickou i veganskou.