Super tipy na letní líčení

Méně je někdy více. Toto přísloví je dobré mít na paměti zvláště v případě letního líčení. Poradíme vám, jak líčení v létě odlehčit.

Nezatěžujte pleť make-upem

Pečlivé nanášení make-upu po celém obličeji a krku můžete tentokrát přeskočit. Na léto je vhodnější zamaskovat problémová místa a pupínky jen lehkým korektorem, nejlépe v tuhé podobě. Zabráníte tím nadměrnému lesku pleti, který hrozí v kombinaci žhavých slunečních paprsků a tekutého makeu-upu.

Zkuste tónovací krém

Pokud máte potřebu sjednotit celý obličej jednotnou barvou, poohlédněte se po tónovacím krému na obličej. Ten má obvykle o hodně lehčí strukturu než klasický make-up a nezatíží tak pleť. Vyberte si nejlépe tónovací krém, který navíc obsahuje SPF faktor a ochrání pokožku před spálením. Vhodnou alternativou make-upu v létě jsou i oblíbené BB krémy.

Bronzujte přirozeně

Kvalitní bronzer by vám v letní kosmetické výbavě rozhodně neměl chybět. Při správném nanesení krásně projasní pokožku a vykouzlí svěží letní vzhled. Bronzer byste určitě neměla nanášet na celý obličej, pouze na vybrané části, jako jsou čelo, lícní kosti, brada a nos. Při nanášení mějte raději lehkou ruku a bronzovací pudr nanášejte jen ve slabé vrstvě.

Pořiďte si novou řasenku

Vyšší vlhkost vzduchu, pot a v neposlední řadě voda z bazénu nebo z moře mohou s vaší oblíbenou řasenkou pěkně zatočit a přenést ji z řas pod oči. Což vám na kráse, jak jistě uznáte, rozhodně nepřidá. Řešení je snadné – zajděte do drogerie pro novou voděodolnou řasenku. Současné voděodolné řasenky už nemají drobivou textutu a příjemně se nanášejí. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Skvělé tipy pro lepší kvalitu vlasů

Skvělé tipy pro lepší kvalitu vlasů

Kosmetika

Silné lesklé vlasy jsou snem většiny žen a dívek. Poradíme vám, jak záviděníhodné hřívy dosáhnout.

DOPORUČUJEME
Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Životní styl

První ze série článků o novinkách na Omlazení v roce 2016. (Další dva se budou věnovat Přátelům a E-shopu.)ABSOLUTNÍ HIT
Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Životní styl

Výrazný make-up, falešné vlasy, uměle opálená pokožka, luxusní šaty – vizáž jako panenka, ve skutečnosti se však jedná o živé bytosti. Kdo z vás někdy viděl známou reality show Malé královny krásy, bude okamžitě vědět, o co se jedná. Ostatní čtěte, ovšem na vlastní riziko.