Trendy v líčení pro podzim zimu 2015/2016

Od svůdných rtů v barvách pozdně letního ovoce až po svěží přirozené zdravíčko na tvářích – make up trendy v líčení pro tuto sezónu jsou překvapivě nositelné a slušivé.

Červené rty k nakousnutí

img

Odložte tělové rtěnky a průsvitné lesky na rty, kterými jste si zkrášlovaly ústa v horkém létě a pořiďte si rtěnku v sytém odstínu vašeho oblíbeného podzimního ovoce. Výrazné rtěnky v různých odstínech červené, které byly velmi in v devadesátých letech, letos hlásí velký návrat. Zralé maliny, borůvky, nebo dokonce tmavé ostružiny jsou tak barvami tohoto podzimu, alespoň co se rtěnek týče.

Tváře mrazem zčervenalé

img

Tolik oblíbené konturování obličeje letos na plné čáře přebíjí klasická tvářenka. Důraz je přitom kladen na přirozenost, tváře by měly vypadat jako zčervenalé chladným větrem nebo zimou jako po návratu ze zimní procházky zasněženou krajinou. Pro tento look zvolte růžovou tvářenku s chladnějším podtónem a naneste ji tam, kde obvykle zčervenáte.

Futuristické linkování

img

Obyčejné oční linky už vás nudí? Tak namísto klasických linek obkreslujících a zvýrazňujících oči vyzkoušejte tenké či silnější linkování novým neotřelým způsobem. Zkuste třeba, zda vám více sluší tenké dvojité kočičí linky protažené až ke konci obočí či nevšední futuristické silné linky, které vám propůjčí scifi vzhled válečnice v daleké budoucnosti.

Hra se stíny

img

Lesk, třpyt a metalické odlesky očních stínů rozzáří pochmurné zimní dny. Do módy se vracejí především bronzové oční stíny aplikované téměř na celé víčko, které byly trendy v devadesátých letech, a které dodají tváři příjemný teplý nádech. Nebojte se ani kombinace několika různých odstínů, nezapomeňte však na víčka nanést bázi pod make-up, aby vám stíny co nejdéle vydržely.Komentáře

Icy Rose
Červené rty a je tam téměř růžová a černá... místo stínů třpytky... nevím no
Icy Rose
Naopak růžová a téměř černá
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Raw strava aneb život bez sporáku

Raw strava aneb život bez sporáku

Životní styl

Takřka celosvětovým hitem se stalo raw stravování – tedy jídlo bez tepelné úpravy a chemických přísad. Je tento typ stravování z dlouhodobého hlediska zdraví prospěšný? Co vše živá strava obnáší? Jaká jsou úskalí či rizika?

NOVÉ
Úklid má zelenou!

Úklid má zelenou!

Životní styl komerční článek

Na každém našem kroku na nás číhají varování před chemickými přípravky. Říkají nám, co používat a co zase ne, co škodí životnímu prostředí. Jde tedy uklidit domácnost a přitom nepoškodit naši přírodu?DOPORUČUJEME
Pravda o liposukci očima odborníka

Pravda o liposukci očima odborníka

Plastická chirurgie

Liposukce je metoda, při které se odstraňují ložiska tukových buněk z problematických partií. Patří k nejoblíbenějším zákrokům plastické chirurgie vůbec, což ale neznamená, že je vhodná pro každého a pro všechny části lidského těla. Jaká je realita?