Vlasové trendy podzim-zima 2012/2013

Drdoly, culíky, copánky, ale i vysoko natupírované účesy či ležérně rozcuchaný look - prohlédněte si nejnovější vlasové trendy pro tuto sezónu a vyzkoušejte, který účes vám bude nejvíce slušet.

img

Vyzkoušejte nové vlasové trendy.

Precizní culíky

zoom Zvětšit

Klasický culík sluší každé ženě

Jednoduché hladké culíky patří mezi top účesy, které prakticky každou sezónu hrají jednu z hlavních rolí ve vlasových trendech. I tuto sezónu jsou culíky v kurzu, nosí se nízko posazené nebo umístěné vysoko, až na vršku hlavy. Základem je preciznost a dokonalá hladkost účesu, které dosáhnete pomocí stylingových přípravků a žehličky na vlasy. Perfektní culíky jsme mohly obdivovat na přehlídkách Anna Sui, Chanel, Jason Wu a Jill Sander. 
Učesaná neučesaná

zoom Zvětšit

Ležérně upravené vlasy jsou trendy

Jako absolutní protiklad k dokonale hladkým culíkům se letos představil nový svěží trend účesů s nedokonalou texturou a přirozeně rozcuchaným vzhledem. Účesy modelek na přehlídkách Balmain, Jason Wu, Proenza Schouler či Rag & Bone působily nedbalým, neupraveným dojmem vlasů hned po ranním probuzení. Klíčem k tomuto looku je především přirozenost jen s minimálním objemem a zákaz použití žehličky na vlasy. 
Copánky a zaplétaní

zoom Zvětšit

Zaplétáním můžete vytvořit zajímavý účes

Bohémský vzhled vlasů zapletených do roztodivných copánků a motánků se stále drží na špičce mezi vlasovými trendy. Vlasoví stylisté si tak i letos pohráli s různým zaplétáním více než do sytosti. Některé předvedené looky vypadají velmi složitě a budete k nim potřebovat ještě jeden pár rukou, jiné hravě zvládnete vytvořit i při ranním shonu. Inspiraci hledejte u Emilio Pucci, Fendi, Narciso Rodriguez či Valentino.
Tupíruj si dívko vlasy... 

zoom Zvětšit

Tupírování je zpět!

Vlasoví mágové letos vytáhli zaprášené tupírovací hřebeny, zásoby laků na vlasy a jali se vytvářet nádherné retro účesy. Nebojte se vyzkoušet nový objem vašich vlasů a chopte se tupírovacích hřebenů i vy. Uvidíte, že na tom není nic složitého. Raději než obří účesy zpěvačky Amy Winehouse však mějte na mysli klasický ženský look Sophie Loren. Natupírovanými účesy se pyšnily modelky u Anna Sui, Derek Lam, Oscar de la Renta nebo Rodarte. 


Drdoly a drdůlky 

zoom Zvětšit

Jednoduchým drdolem nic nezkazíte

Uhlazené a velmi šik baletní drdůlky jsou tuto sezónu nutností pro všechny módy znalé dívky a ženy. Nosí se jak nízko, tak vysoko, malé a velmi přísně utažené nebo naopak větší a uvolněné, letos prostě mají všechny drdoly zelenou. Tento look je navíc i velmi praktický a při troše tréninku velmi jednoduchý na zvládnutí. Krásné drdoly předvedly modelky na přehlídce Rick Owens, Chloe nebo Dolce & Gabbana.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Malé královny krásy aneb parodie na dospělé ženy

Životní styl

Výrazný make-up, falešné vlasy, uměle opálená pokožka, luxusní šaty – vizáž jako panenka, ve skutečnosti se však jedná o živé bytosti. Kdo z vás někdy viděl známou reality show Malé královny krásy, bude okamžitě vědět, o co se jedná. Ostatní čtěte, ovšem na vlastní riziko.

DOPORUČUJEME
Pravda o liposukci očima odborníka

Pravda o liposukci očima odborníka

Plastická chirurgie

Liposukce je metoda, při které se odstraňují ložiska tukových buněk z problematických partií. Patří k nejoblíbenějším zákrokům plastické chirurgie vůbec, což ale neznamená, že je vhodná pro každého a pro všechny části lidského těla. Jaká je realita?DOPORUČUJEME
Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Životní styl

První ze série článků o novinkách na Omlazení v roce 2016. (Další dva se budou věnovat Přátelům a E-shopu.)