Vlasové trendy pro podzim zimu 2015/2016

Nejmódnější účesy nastávající sezóny jsou překvapivě velmi snadné na výrobu a zvládnete je bez problémů sama doma. A které, že to jsou?

Nízké culíky

img

Radujte se! Snad nejjednodušší účes vůbec patří mezi hlavní účesové trendy této sezóny. Pokud jste pyšnou majitelkou dlouhých či alespoň polodlouhých vlasů, bude vám k vytvoření supermódního účesu stačit obyčejná gumička. Letos se culíky nosí tak, aby vynikla krása a zdraví vašich vlasů, čili žádné zašmodrchané urousané culíky, ale krásné lesklé vlasy sepnuté do nízko posazeného culíku.

Čelenky

img

Ráda byste pozměnila svůj již poněkud okoukaný účes, ale nemáte odvahu povolit kadeřnici použít nůžky ani se vám nechce nijak radikálně měnit barva vlasů? Pak není nic jednoduššího, než vykouzlit nový vzhled pomocí módní čelenky do vlasů. Čelenky letos hlásí velký comeback a záleží jen na vás, jaký typ čelenky si vyberete a jakým způsobem ji do vlasů zasadíte.

Drdoly

img

Velký návrat hlásí také klasické drdoly á la baletka, ovšem v trochu netradičním mladistvě vyhlížejícím uvolněnějším podání. Drdoly z přehlídek pro podzim a zimu 2015 totiž můžete bez obav nosit jak na běžné denní nošení k džínám a triku, tak i na večer, kdy můžete přidat trochu lesku ve spreji či lak na vlasy, který neposlušné vlasy udrží tam, kde mají být.

Postranní pěšinka

img

Hippie bohémský styl se sice i tuto sezónu drží na módním výsluní, ale pěšinka upřostřed hlavy, tak typická pro sedmdesátá léta, ustoupila sofistikovanějšímu looku elegantních postranních pěšinek. Ať už si vlasy narovnáte žehličkou na vlasy, necháte je přirozeně zvlněné, zvolíte moderní nízký culík nebo drdol, či vyzkoušíte mokrý vzhled vlasů, zkuste si vlasy rozdělit postranní pěšinkou.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Pravda o liposukci očima odborníka

Pravda o liposukci očima odborníka

Plastická chirurgie

Liposukce je metoda, při které se odstraňují ložiska tukových buněk z problematických partií. Patří k nejoblíbenějším zákrokům plastické chirurgie vůbec, což ale neznamená, že je vhodná pro každého a pro všechny části lidského těla. Jaká je realita?

DOPORUČUJEME
Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Životní styl

První ze série článků o novinkách na Omlazení v roce 2016. (Další dva se budou věnovat Přátelům a E-shopu.)NOVÉ
Nejlepší sukně na podzim a zimu 2016/2017

Nejlepší sukně na podzim a zimu 2016/2017

Oblečení