WORLD OF BEAUTY & SPA v pražských Letňanech. 5. a 6. září

Dva dny plné půvabu a inspirace prožijí návštěvníci veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA v pražských Letňanech. 5. a 6. září budou ve společnosti módních návrhářů a známých modelek, které představí nové kolekce a módní tipy. Ukázky líčení nových trendů a povídání se zajímavými hosty.

„ Letošní podzimní sezona přeje pastelovým tónům v kombinaci s neutrálními barvami jako je šedá a přírodní tóny béžové a hnědé. Kombinacím různých textur materiálů jako je kůže, kožešina, semiš. Luxus se míchá s jednoduchostí a rafinovanými doplňky a dochází tak k jejich vrstvení“, řekl Pavel Bauer, jeden z nejznámějších českých vizážistů s bohatými zkušenostmi ze zahraničí

V podzimních trendech v líčení uvidíme metalické odlesky, přes barevnost líčení očních stínů a linek až po velmi nahé neutrální líčení pleti. Větší důraz bude na očích a řasách.

zoom Zvětšit

WORLD OF BEAUTY & SPA

„Pro denní líčení bych doporučil střídmost a vyváženost. Nepřehánět s podkladovým make upem a s barvami. Postačí lehký make up tvářenka, řasenka a rtěnka nebo lesk. Velmi populární jsou barevné kondicionéry. Není nutné také příliš pudrovat pokud nemáte mastnou pleť. Oční stíny si na den volte jemnější na večer pak můžete přidat i linky“, doporučuje dále Pavel Bauer. 

A protože je září také pro mnohé časem přijímacích pohovorů, nástupu do nového zaměstnání či školy, kurzů, přidává několik tipů: „je dobré zvážit barevnost a celkové sladění /harmonii/ s oblečením. Opět jednoduchost ale rafinovaně doplněna barevným akcentem může působit velmi pozitivně. Zapomeňte na velký make up a buďte více přirozená. Všeho s mírou. Tak abyste působila pěstěně, zdravě a sympaticky. Jde o Vaši budoucnost. Je třeba zaujmout osobností schopnostmi a ne líčením. Srovnáme-li líčení žen v ČR a v zahraničí, české ženy jsou více konzervativní a bojí se třeba červených rtěnek. Ale na druhou stranu jsou velmi kreativní a začaly používat v hojné míře kvalitní produkty. 

Pavla Bauera, dvorním vizážistou pořadů Star dance, X factor, Top star, Super star, Máme rádi Česko, Muži proti ženám, a dalších budou moci vidět 5. a 6. září návštěvníci 18. veletrhu kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu WORLD OF BEAUTY & SPA v pražském veletržním areálu v Letňanech. Setkají se tam s dalšími populárními osobnostmi, mj. i vizážistkou Štěpánkou Podroužkovou, mistryní ČR a mezinárodní mistryni v make-upu 2002. Ta pro podzimní sezónu doporučuje jako jeden z trendů opět make-up v duchu klasického kouřového líčení, ale ne do černa, ale do hnědo vínova a velmi výrazný. Rty jsou k tomu světlé anebo klasické červené. 

zoom Zvětšit

WORLD OF BEAUTY & SPA

Dále pokračuje: „ U mladých dívek vyšších škol bych doporučila, pokud trpí akné, také kamufláže (korektory), které mají vysokou krycí schopnost, jsou voděodolné a je vhodné je zapudrovat fixačním pudrem. K tomu jen řasenku a lesk na rty popřípadě jemné pastelové oční stíny.“ 

Naopak u líčení do zaměstnání radí volit barvy očních stínů méně nápadné, přirozené tóny, které můžeme doplnit výraznější rtěnkou. 

Líčení je velmi individuální u každé ženy, proto Štěpánka doporučuje konzultaci u vizážistky, která poradí, jaké líčení je pro Vás vhodné ve volném čase a jaké do zaměstnání. Pro inspiraci zve na kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY AND SPA 5.-6.9. 2014, kde si se Štěpánkou Podroužkovou můžete vyzkoušet trendy nadcházející sezóny. 

Inspirující kolekce známého módního butiku předvedou nejkrásnější dívky- Miss ČR Lucie Křížková, 2.Vicemiss ČR Veronika Procházková, Taťána Makarenko a další. 

V pátek v poledne proběhne na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA vyvrcholení charitativní akce na podporu Sportovního clubu Jedličkova ústavu pod názvem „Setkání šampionů a borců“. Jde o projekt charitativního kalendáře, kdy v hledáčku fotografa Roberta Vana byli naši olympionici společně se sportovci z Jedličkova ústavu. Robert Vano, olympionici, sportovci Jedličkova ústavu a další osobnosti, které projekt podporují, se setkají s návštěvníky v pátek 5.9 v poledne přímo na podiu veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA, kde si budou moci zakoupit kalendář, který je velice zdařilým projektem, zároveň si jej nechat podepsat přítomnými osobnostmi či získat pamětní foto. 

V Letňanech na přilehlém letišti bude také k vidění 6. září největší setkání historických letadel československé konstrukce, mnoho dalších strojů ve vzduchu i na zemi, akrobatické lety a seskoky padákem. Dalšími atraktivními veletrhy v areálu budou Sběratel, investor i Minerály a drahé kameny.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Tipy a triky: nová sekce Omlazení startuje

Životní styl

První ze série článků o novinkách na Omlazení v roce 2016. (Další dva se budou věnovat Přátelům a E-shopu.)

NOVÉ
Podzimní módní hity, ve kterých se budete na prodlouženém víkendu cítit báječně!

Podzimní módní hity, ve kterých se budete na prodlouženém víkendu cítit báječně!

Oblečení komerční článek

Nadcházející prodloužený víkend přímo vybízí k útěku od každodenní reality a vychutnat si pořádný relax. Plány už určitě máte a zbývá tedy jen zabalit kufr. Nevíte, které kousky a modely vzít s sebou a jaké tentokrát vynechat?NOVÉ
Nový Chanel No. 5: Parfémová událost roku 2016?

Nový Chanel No. 5: Parfémová událost roku 2016?

Kosmetika

Vydat novou verzi parfému, který je ikonou už bezmála sto let, to není jen tak.