Zázrak do kabelky

Také neustále zápasíte s nepořádkem ve své kabelce? Každá toho potřebujeme mít spoustu stále při ruce - telefon, který neusále zvoní, diář, žvýkačky, rtěnku, peněženku, klíče...

img

Luxury Bags nabízí skutečně luxusní organizér, který neudělá ostudu žádné kabelce

Kdykoli ovšem nutně potřebujeme některou z těchto "maličkostí" nahmatat na dni své kabelky, záhadně zmizí a objeví se až ve chvíli, kdy nám při tom zápasení kabelka vypadne z ruky a celá se vysype (nejlépe ještě před širokým publikem).

Jak je možné, že ať hledáme cokoli, je to vždy tou poslední věcí, která se nám po nekonečných minutách štrachání a přehrabování dostane do ruky? Záhada dámské kabelky se zdála být nevysvětlitelná a o co hůř, neřešitelná. Kdyby tak existovalo kouzlo, které by v kabelce dokázalo v mžiku objevit, co hledáme a ještě nám to přičarovat přímo do ruky...

Kupodivu stačil dobrý nápad a zázrak byl na světě! 

zoom

Organizér do kabelky od Luxury Bags

Šikovný organizér do kabelky, vyrobený z toho nejlepšího materiálu a nejkvalitnějších komponentů můžete zakoupit na www.luxurybags.cz. Tahle skladná věcička s velkým množstvím kapsiček a přihrádek, kterou snadno umístíte do téměř každé kabelky, Vám odteď může dělat společnost každý den a zjednoduší a zpříjemní Vám pobíhání po městě, vyřizování schůzek, či nakupování, zkrátka každou chvíli, během které potřebujete mít obsah své kabelky v pohotovosti. Luxury Bags nabízí skutečně luxusní organizér, který neudělá ostudu žádné kabelce, ba naopak, chrání její interiér před znečištěním či poškrábání. Navíc, díky jednoduchému přesouvání organizéru s celým obsahem, můžete snadno měnit kabelky, jak často jen budete chtít!

Organizér do kabelky je v současnosti dostupný ve čtyřech barevných provedení, přičemž černo šedá varianta je natolik decentní, že se hodí i pro pány. Dále je k dispozici luxusní šedá varianta tón v tónu ideální do světlejších kabelek a také šedá zdobená červenými zipy. Červený organizér s hnědými zipy byl pak speciálně navržen pro kolekci kabelek značky Louis Vuitton, se kterými barevně koresponduje a v interiéru zcela splyne. 

Luxusní organizér do kabelky je k zakoupení v obchodě Luxury Bags v Maiselově ulici na Praze 1 či na internetových stránkách www.luxurybags.cz za cenu 2490,- Kč.

Další kontakty:

kamenný obchod Luxury Bags, Maiselova 59/5, 110 00 Praha 1
tel. 728 81 81 55
email: info@luxurybags.czFotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ DOPORUČUJEME
Blíží se léto, co s tou bílou pomerančovou kůží?

Blíží se léto, co s tou bílou pomerančovou kůží?

Plastická chirurgie komerční článek

Už jste se těšili po podivném jaru na první letní dny? Neznám nikoho, kdo by na teplý červen úporně nečekal. Jenže: jsme na něj i fyzicky připraveni? To znamená: máme posílené hýždě i stehna? Kůžičku k nakousnutí? Odchlupené končetiny a jiná tělesná zákoutí? Co chodidla? Nejsou jak struhadla plné parmazánu?

NOVÉ
Skvělé tipy pro lepší kvalitu vlasů

Skvělé tipy pro lepší kvalitu vlasů

Kosmetika

Silné lesklé vlasy jsou snem většiny žen a dívek. Poradíme vám, jak záviděníhodné hřívy dosáhnout.NOVÉ
Super tipy na letní líčení

Super tipy na letní líčení

Kosmetika

Méně je někdy více. Toto přísloví je dobré mít na paměti zvláště v případě letního líčení. Poradíme vám, jak líčení v létě odlehčit.