Zázrak do kabelky

Také neustále zápasíte s nepořádkem ve své kabelce? Každá toho potřebujeme mít spoustu stále při ruce - telefon, který neusále zvoní, diář, žvýkačky, rtěnku, peněženku, klíče...

img

Luxury Bags nabízí skutečně luxusní organizér, který neudělá ostudu žádné kabelce

Kdykoli ovšem nutně potřebujeme některou z těchto "maličkostí" nahmatat na dni své kabelky, záhadně zmizí a objeví se až ve chvíli, kdy nám při tom zápasení kabelka vypadne z ruky a celá se vysype (nejlépe ještě před širokým publikem).

Jak je možné, že ať hledáme cokoli, je to vždy tou poslední věcí, která se nám po nekonečných minutách štrachání a přehrabování dostane do ruky? Záhada dámské kabelky se zdála být nevysvětlitelná a o co hůř, neřešitelná. Kdyby tak existovalo kouzlo, které by v kabelce dokázalo v mžiku objevit, co hledáme a ještě nám to přičarovat přímo do ruky...

Kupodivu stačil dobrý nápad a zázrak byl na světě! 

zoom

Organizér do kabelky od Luxury Bags

Šikovný organizér do kabelky, vyrobený z toho nejlepšího materiálu a nejkvalitnějších komponentů můžete zakoupit na www.luxurybags.cz. Tahle skladná věcička s velkým množstvím kapsiček a přihrádek, kterou snadno umístíte do téměř každé kabelky, Vám odteď může dělat společnost každý den a zjednoduší a zpříjemní Vám pobíhání po městě, vyřizování schůzek, či nakupování, zkrátka každou chvíli, během které potřebujete mít obsah své kabelky v pohotovosti. Luxury Bags nabízí skutečně luxusní organizér, který neudělá ostudu žádné kabelce, ba naopak, chrání její interiér před znečištěním či poškrábání. Navíc, díky jednoduchému přesouvání organizéru s celým obsahem, můžete snadno měnit kabelky, jak často jen budete chtít!

Organizér do kabelky je v současnosti dostupný ve čtyřech barevných provedení, přičemž černo šedá varianta je natolik decentní, že se hodí i pro pány. Dále je k dispozici luxusní šedá varianta tón v tónu ideální do světlejších kabelek a také šedá zdobená červenými zipy. Červený organizér s hnědými zipy byl pak speciálně navržen pro kolekci kabelek značky Louis Vuitton, se kterými barevně koresponduje a v interiéru zcela splyne. 

Luxusní organizér do kabelky je k zakoupení v obchodě Luxury Bags v Maiselově ulici na Praze 1 či na internetových stránkách www.luxurybags.cz za cenu 2490,- Kč.

Další kontakty:

kamenný obchod Luxury Bags, Maiselova 59/5, 110 00 Praha 1
tel. 728 81 81 55
email: info@luxurybags.czFotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Sníte o neodolatelném dekoltu bez plastických operací?

Sníte o neodolatelném dekoltu bez plastických operací?

Kosmetika

Nejste spokojená se svým poprsím? Chtěla byste se probudit, podívat se do zrcadla a neřešit povislá ňadra? Máme pro vás řešení, které splní vaše tajné přání. Speciální přírodní přípravek pečující o pevnost a plnost ženského poprsí, který vám zaručí, že budete neodolatelná v každé situaci. Netrapte se zbytečně přemýšlením o plastických operacích a vyzkoušejte Decolen Forte pro ženy a Decolen cream.

NOVÉ
4 ranní návyky, které přispívají k tloustnutí

4 ranní návyky, které přispívají k tloustnutí

Životní styl

Jíte jen dietní pokrmy, pravidelně cvičíte a ručička na váze se ne a ne pohnout? Zjistěte, zda vám na cestě za vysněnou váhou nebrání ještě další faktory.DOPORUČUJEME
Vaginální mykózy – jak se jim bránit?

Vaginální mykózy – jak se jim bránit?

Životní styl komerční článek

Vaginální mykózy jsou častým problémem mnoha žen. Statistiky hovoří o 75 % žen, které během svého života onemocní vaginální mykózou alespoň jednou. Zhruba polovina žen pak tímto nepříjemným onemocněním trpí opakovaně. S blížícím se létem riziko vaginálních mykóz stoupá, protože se snadněji změní vaginální prostředí a dojde k přemnožení kvasinek. Nezkazte si letní sezónu těmito nepříjemnými intimními potížemi!