Smazat

Co dělat, když partner nedokáže mít orgasmus

Ahoj, jsem s přítelem necelý půlrok, od začátku máme tenhle problém. Buď je hrozně těžké udržet erekci, nebo je to bez "zakončení". Přede mnou sex měl se 4 holkama, s nimi prý žádný problém nebyl a to ani s ochranou, která snižuje citlivost.
Jsem z toho zoufalá, ať je to kdekoliv, ať nemá žádný stres a spoustu času, navíc neví, jak moc mi to vadí, tak ani nervózní, že to zase nepůjde by být neměl. Já se s tím určitě nedokážu srovnat, že by to takto zůstalo, příjde mi to katastrofální.
Napadlo nás, že je to možná tím, že ty holky na svůj věk ( 23) měl jen krátkodobě, prostě celkově měl v životě sexu málo, a byl odkázaný "sám na sebe" a to prý způsobuje sníženou citlivost. Byl zvyklý, to sám provozovat každý den. I když to velmi omezil, nic se nezlepšilo. Chtěla jsem, aby mi alespon popsal, kde vidí problém, jestli ho to nevzrušuje, nebo v čem to je. On to podal tak, že někdy se mu to líbí, ale prostě by mu to trvalo neskutečně dlouho. Že by na sex nebyl si nemyslím, jelikož vzrušit se běžně umí (ale ne na dostatečnou dobu) rád o tom mluví, a s těmi předtím to probíhalo normálně.

Takže se chci zeptat, jestli někdo nezažil to stejné a co s tím
A potom ještě jedna věc. On má odjakživa rád tmavovlásky s velkým poprsím a já jsem blondýna, prsa mám v pohodě,ale stále hodně daleko od jeho ideálu. Jinak je to spolehlivý, věrný, milý, hodný, snad dokonalý partner. Napadlo mě, jestli to není v tom, že ho svým zjevem ( pro jiné perfektním) prostě nepřitahuju. Změnila bych kvůli němu svoje celoživotně pěstěný blond vlasy na tmavý, taky bych šla na zvětšení prsou. Je podle vás možné aby problém byl tady ?Udělaly byste toto pro někoho, na kom vám vážně záleží ? díky za názory
 

a zkusili jste se pradit s lekarem?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Může to být v tom,že ho nepřitahuješ tak jak to měl v předchozích vztazích a může to být i psychického rázu z jeho strany. To by Ti spíš asi měl říct on. Ale rozhodně bych kvůli tomu nešla na plastickou operaci prsou - zvlášť pokud jsi se svým poprsím spokojená. Čistě teroeticky bych si změnila barvu vlasů - pokud by byl výsledek uspokojivý a líbilo se mi to. Nicméně můžeš tohle všechno udělat - tedy operace prsou a změna barvy vlasů,ale stejně to nemusí pomoci.

Cituji Darina: Napadlo mě, jestli to není v tom, že ho svým zjevem ( pro jiné perfektním) prostě nepřitahuju.

Kdybys ho nepřitahovala, tak s tebou asi není, ne?

Cituji Darina: Změnila bych kvůli němu svoje celoživotně pěstěný blond vlasy na tmavý, taky bych šla na zvětšení prsou. Je podle vás možné aby problém byl tady ?Udělaly byste toto pro někoho, na kom vám vážně záleží ?

Ztmavit si vlasy a nechat zvětšit prsa kvůli chlapovi? Ne, nikdy. Můj přítel má taky raději brunetky a já jsem blondýnka, no a co. Barvit se kvůli němu rozhodně nebudu (navíc to po mně ani nechce, ještě aby... )

arrow
profile_image
annette
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak toto řeším věčně s mou kamarádkou, která má s přítelem podobný problém. Po roce vztahu zjišťuje, že její partner má orgasmus jen u análního, max. u orálního sexu. Samozřejmě se tím taky hodně trápila a hledala chybu u sebe než na to přišla. Zkus zavést rozhovor na toto téma nebo, pokud to bude přetrvávat, třeba se i podívat co vyhledává na internetu (odvážnější varianta). Myslím, že ti to tak ušetří spoustů trablů..

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nevím, nevím děvče, už to, že řekne, že se mu to líbí "někdy" ve vztahu, kdy by měl být ještě stále velmi zamilovaný je podivné. Podle mě máš část. pravdu v tom, že někteří (né tedy všichni) muži, kteří si zvyknou často mastrubovat a mají k tomu ještě bohatou fantazii, tak sex se ženou jim může opravdu připadat jemně řečeno nudný - tady by to chtělo pomoc sexuologa. Co se týče změny tvého vzhledu tak k tomu ti řeknu asi tak, určitě je dobré, když jeden pro druhého částečně třeba uzpůsobí svůj vzhled tak, jak se to jeho polovičce líbí ale nejdůležitější je stejně chemie mezi lidmi - ta tam buď je anebo není, může se totiž stát, že se obarvíš na tmavo a necháš si udělat pětky a za týden ti milý uteče s plochou ne příliš půvabnou blondýnou.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji petraparis: Ztmavit si vlasy a nechat zvětšit prsa kvůli chlapovi? Ne, nikdy.

Souhlasím

Zkuste dlouhou předehru ..

arrow
profile_image
Darina
od 9. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na CandyD: Předehru dělám jen já jemu, a to extra dlouhou, až sem unavená a vím, že stejně nic nebude, jelikož i po 15 min orálního sexu to s ním nehne, postupně mu akorát nevím jak jinak to nazvat než měkne

arrow
profile_image
Darina
od 9. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sandraT: Asi nám nic jiného nezbyde

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji petraparis: Barvit se kvůli němu rozhodně nebudu (navíc to po mně ani nechce, ještě aby... )

Jasně a zvětšovat prsa, kvůli tomu, že má ON problém je taky blbost. A kdyby to vyžadoval, tak ho nakopu tak, že nejen, že by se mu nepostavil, ale nemělo by se mu co postavit.

Určitě bych vyhledala lékařskou pomoc, radu a vyšetření

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Darina: postupně mu akorát nevím jak jinak to nazvat než měkne

chápu. A co naopak rychlovka někde v autě, ve výtahu, nebo tak něco?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Darina: Předehru dělám jen já jemu, a to extra dlouhou,

No, možná právě,že je to tak dlouhý.... Třeba by to bylo lepší zkrátit.....

arrow
profile_image
freaky
od 6. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

měla jsem s jedním bývalým stejný problém... přede mnou minimum zkušeností a přehršel porna a od jeho ideálu jsem taky byla na hony vzdálená.. samozřejmě na sebevědomí to holce nepřidá. Pak se nám to jednou povedlo až do finále (na trochu neobvyklém místě ) a od té doby se to nějak prolomilo a nebyl problém

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

možná ať si to tak často nedělá sám....to pak bude víc nadržený....
a třeba nějaký preparáty zkusit....
nepije moc alkoholu?

arrow
profile_image
Citrónek
od 19. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nebo jestli třeba nebere nějaké léky nebo tak něco..

 

Váš příspěvek

Co dělat, když partner nedokáže mít orgasmus

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené