IvetA; jA MAM MASTNOU PLET A KOUPILA JSEM SI bIODERMA SEBIO MAJI V LEKARNACH JE TO CELA RADA NA MASTNOU PLET A JSEM SPOKOJENA. cENA JE TAK OKOLO 300 KC ZA KREM NA DEN. PLET SE MI LESKNE MENE.DOPORUCUJI VYZKOUSET ME ZATIM VYHOVUJE. AMANDA

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Erin

už jsem to napsavila, omlouvám se. Včera jsem si nevšimla.

všem

Ahoj holky, zjišťuji, že asi přestávají vyrábět čistící pěnu CC7. Je bezvadná, ale není k dostání. Mají ji ještě na internetu, ale kdo ví na jak dlouho. Chtěla jsem se proto zeptat, jestli neznáte něco podobného, třeba také z lékárny. Pěna, která je na umytí i na odstranění makeupu. Dívala jsem se, že něco dělá Avene, ale neznám to z vlastní zkušenosti.
Taky jsou dobré pěny YSL, ale už v jiné cenové relaci.
Kdyby jste měli nějaký tip, napište.
dík

arrow
Neprodává v Bazaru

Maria
U toho KAVI Retinolu na jejich stránkách píšou, že je důležitá ochrana před sluncem. Sluníčko je ale i v zimě někdy dost intentzivní, tak nevím, jestli bych musela používat nějaký krém s vysokým ochraným faktorem. Co myslíš?

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dajo,
já si to teď dávám jen na noc. Nosím make up a JB, tam myslím taky má nějaký faktor. A hlavně jsem furt někde uvnitř teď v zimě. Pigmentace se mi nedělají, takže to neřeším. M.

netcat007:

pěnu CC7 bohužel už nekoupíš ani na internetu. Jelikož ji také miluji a ve všech lékárnách, které jsem navštívila, ji již nemají, zkusila jsem objednat přes net. V nabídce stále je, ale asi ze 32 internetových lékáren mi volali, že ji přestali dodávat do distribuce. Bohužel ji prý na netu budou ještě mít vystavenou, ale k prodeji již nebude. Náhradu hledám u NV Perricone citrus wash, až mi dojde, nebo Shiseido. Dále nevím, stále tápu...:_)))))))

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

nikousek

to jsou tedy extrémě špatné zprávy, Budu muset také hledat náhradu, vybalila jsem poslední. Ale asi budu hledat něco co je okamžitě k dostání u nás, Perricone přes internet, nevím nevím, to bych musela kupovat dopředu.

Mrknu na tz věci z Avene. Nebo možná má něco Bioderma?

netcat007: taky bych raději něco, co je k dostání tady a ihned:-))))))) přesně jako ty jsem uvažovala o Avene a Biodermě, ale nevím, zda mají něco v pěnové konzistenci, tu mám díky CC7 moc ráda. Pokud něco najdeš, písni mi prosím. Samozřejmě jsem myslela 3 internetové lékárny, ne 32, ta 2 m tam skočila omylem:-)))))))

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

nikousek

ok:) říkala jsem si, že 32 je docela dost.

Půjdu se cestou z práce zeptat do lékárny měli mi i zjistit cc7, ale jsem skeptik.

dám vědět, kdyby něco.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

nikousek

ahoj, byla jsem v jedné lékárně, kde mi měli zjistit dostupnost cc7. Tak prý se ze všech skladů vypařila. Jestli ji přestali vyrábět neví. Hledala jsem něco podobného, ale Avene má jeg gel co pění a to ještě na mastnější pleť, Aderma taky nic moc a Bioderma taktéž. Snad jen to Sebio? Ale to tady někdo také doporučoval na mastnější pleť.

Ještě jsem uvažovala nad Biotherm čistící vodou, která pění, ale nevím. Dokonce jsem držela v ruce nějaký Dermaexpert od Loreal, pěnivý gel, ale bylo na tom pro všechny druhy pleti a pak ten Loreal.... tak jsem to radši vrátila pěkně zpět do regálu.

Třeba by věděla Erin, co říkáš, Erin? Najdeme nějakou náhradu za cc7? Nejlépe něco u nás k sehnání a co nás nezruinuje?
díky

netcat007:

erin mi doporučila čisticí pěnu Amia ( polská značka), kterou seženeš v Rossmanovi asi za 60kč. U nás je vyprodaná:-))))))

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

nikousek

na tu jsem se dneska ptala v Schlecker, prý nemají a neznají, přitom značku Amia mají, tak zítra zkontroluji Rossmana. To musíme sehnat. Díky za info, Rossman by mě napadl, až bych šla okolo, čili za dlouho.

netcat007: j

ak jsem psala, u nás je jen jeden Rossman a tam pěna není. Tonika a mléka ano, pěna prostě ne. Zkusím zítra HK. Pokud ji seženeš dříve než já, tak mi prosím písni, jaké je.

arrow
Neprodává v Bazaru

A co ta pěna Happyderm od Lorealu, tu už jste zkoušeli? Hodně holek si jí tu chválilo...

Dejnicka:

já mám ke všemu, co spadá pod společnost LÓreal, trochu odpor. Tedy Vichy, Kerastase aj. takže Happyderm asi pro mě nebude to pravé. Ale jen pocitově, nevím, jaká ve skutečnosti je.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dejnicka

ahoj, mám tu verzi pro citlivější pleť, ale už jsem ji tak půl roku nepoužila. Není špatná, ale k Lorealu též neoplývám důvěrou, říkám si, kdo ví co v tom je. Je to konzistencí spíš šlehačka. Rozhodně bych si po jejím použití ještě pořádně umyla obličej vodou nebo postříkala třeba Avene vodou a setřela, ať tam nic nezůstane. Řekla bych ale, že jen na smytí makeupu nevadí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené