Smazat

Co mě může nakopnout?

Myslím teď filmy nebo knížky, co máte osvědčené, které by mi v životě mohly pomoct a nakopnout k tomu být lepší člověk...
 

Tajemství?- o pozitivním myšlení, je to kniha i film ( dokument )

"Slepičí polívky pro duši" mě nakopnou vždy a spolehlivě.

arrow
profile_image
Pariiisss
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Janinkaa: Tajemství?- o pozitivním myšlení, je to kniha i film

Vřele doporučuji.

arrow
profile_image
Storm
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na snick90:
Proč chceš být lepší člověk? A jak to myslíš?
Já ti nevím, ale z těch témat co tu zakládáš to vidím spíše na odbornější pomoc. Trápíš se hloupostma, chceš být "lepším" člověkem (což je nesmysl) a jestli je to pro tebe vážně tak těžké a dlouhodobé (nejen nějaký momentální stav) a omezuje tě to (což jsem pochopila, že ano), tak si opravdu raději zajdi k psychologovi.

arrow
profile_image
Patty
od 27. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

VIP

Já ti nevím, ale to není jen tak...že si přečteš jednu knížku a hned budeš lepší. Probojovat se ke spokojenosti je běh na dlouhou trať, začíná to tím, že se člověk musí naučít mít rád sám sebe (jen to mě trvalo asi 8 let , kdy jsem se od zakomplexovanýho kuřátka dostala do celkem sebevědomý slečny ), potom si dát nějaký cíl a o ten usilovat (ať už je to něco ohledně kariéry, stavení domečku...cokoliv) a najít si nějaké koníčky, něco co by tě naplňovalo. Prostě v tom životě si najít nějaký radosti, žít život trochu smysluplně a pak se to všechno projeví i ve vnitřní spokojenosti a lepším člověku. Pak už nepotřebuješ přemýšlet, jak to udělat, ono to najednou přijde samo a bude to v tobě.

Na všem se dá zapracovat, ale chce to nějak komplexně a hlavně je to na dlouho. Myslím, že knížka ti nepomůže, aby tě dostatečně nakopla. To je krátkodobé.

arrow
Neprodává v Bazaru

zamilovat se ))

arrow
profile_image
Camperses
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak se zbavit starostí a začít žít - zázračná kniha, která se krásně čte. Jsem rychlá čtenářka a normálně by mi trvalo přečíst tu knihu max. 2 dny, ale myslím, že jsem ji tehdy četla 4 měsíce! - je důležité číst pomalu a rady a zkušenosti přirovnávat ke svému životu a postupně pomalinku aplikovat. Taky nevím, jak to myslíš "být lepší člověk", ale pokud se sebou nejsi spokojená, tak tato kniha je to pravé ořechové

arrow
profile_image
Kammi
od 21. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemyslím si, že knížka nebo film ti může v životě pomoct, jak píšeš...jejich efekt je krátkodobý a dlouhodobě ti to život asi moc nezmění.
Ale já když mám splín a potřebuju nakopnout, tak si pustím film The bucket list (český název - Než si pro nás přijde) s Jackem Nicholsonem a Morganem Freemanem. Ale jde spíš o nakopnutí typu "ááá, žiju a budu si ten život užívat, jak jen to půjde" než "budu lepším člověkem". Každopádně stojí za vidění.

arrow
profile_image
lucka84
od 14. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Betty McDonald - Co život dal a vzal

arrow
profile_image
Bufo
od 15. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Camperses: Děkuju za typ. Právě jsem ji začala číst. Knížka je volně ke stažení v angličtině tady.

Reaguji na Janinkaa:
taky se přikláním )

arrow
profile_image
Marissa1985
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nebo Yes man s Jimem Carreym Upa nejlepší filmík. Na to Tajemství se také chystám, prý je to výborné a poučné. Hodně si to lidi chválí, tak jsem na to zvědavá

arrow
profile_image
Patty
od 27. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

VIP

Cituji Marissa1985: Na to Tajemství se také chystám, prý je to výborné a poučné. Hodně si to lidi chválí, tak jsem na to zvědavá

na na to koukala a trochu jsem od toho čekala víc, podle toho, jak to tu holky vychvalují....ale není to špatné

arrow
profile_image
Camperses
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kammi: Nemyslím si, že knížka nebo film ti může v životě pomoct, jak píšeš...jejich efekt je krátkodobý a dlouhodobě ti to život asi moc nezmění.

Pokud ji člověk vezme v pravý čas, pak ano - hodně věcí si ujasní, vyrovná se se situací, najde sám sebe, zvýší sebevědomí. Já jsem vnitřně úplně jiný člověk než tehdy jako zničená šestnáctiletá holka (a vydrželo mi to doteď) - a k tomu mi pomohla výše uvedená kniha + co se týče vztahů Proč muži milují potvory až později jsem objevila knihu co se týče duševna Hovory s Bohem - tyhle tři knihy jsou pro můj život základ

Víš jak jinak než knihama se člověk může inspirovat? Sám to v sobě prostě nenajde a většinou kolem sebe takovou oporu, aby s ním každý vše pořešil, nemá.

 

Váš příspěvek

Co mě může nakopnout?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené