Deníčky

 • Přítel byl pro mě vše a odešel, co teď

  Přítel byl pro mě vše a odešel, co teď

  Ahoj, chtěla bych se zeptat zda se s vámi někdy rozešel někdo, kdo byl pro vás vším, celý váš život. Mně se to stalo teď a nevím jak se s tím vyrovnat.

 • "Milenec" - "nemilenec"

  "Milenec" - "nemilenec"

  Problém s "milencem"...........jak se nezbláznit. Aneb když se Vám dostane do hlavy něco co tam nemá být, a vy si nemůžete pomoct.....................

 • Přiznat příteli, že už mě nebaví se jen scházet?

  Přiznat příteli, že už mě nebaví se jen scházet?

  Ahoj, bude to 9 měsíců, co se s přítelem scházíme. Bydlíme od sebe poměrně daleko, takže se vídáme víceméně jen o víkendech. Oba bydlíme u rodičů. Scházíme se převážně v jeho městě, protože u nás to moc nejsou podmínky a taky proto, že on sám už tam chce zůstat.

 • Priatel a jeho matka

  Priatel a jeho matka

  Priateľ a jeho matka...klasické téma na ktoré si neviem rady.Na jednej strane úžasný ale trochu submisívny priateľ, na druhej alkoholická psychopatka..

 • Přítel a sex

  Přítel a sex

  Ahoj holky, s přítelem se známe rok, chodíme spolu 3 měsíce a hned jsme spolu začali i spát. Je to můj první sexuální partner. Včera večer po sexu z něho vypadly pro mě úplně nepochopitelný věci.

 • Bez kamarádek a kamarádů

  Bez kamarádek a kamarádů

  Je mi 19 let, jsem poslední dobou bez kamarádů/kamarádek a celkem mě to štve, blíží se léto a sedět na počítači opravdu nechci. Zůstal mi pouze jeden nejlepší kamarád se kterým si rozumím, ale je to chlap. Potřebuji i kamarádku se kterou mohu "drbat" či řešit holčičí věci. Nevím kde hledat jinde než na seznámkách, či diskotékách.

 • Bývalí přítel

  Bývalí přítel

  Chtěla bych se zeptat na vaše vztahy s bývalími příteli. Zda jste se pokusili obnovit vztah a jestli to mělo cenu, zda jste po rozchodu komunikovali..

 • Neustálé návraty

  Neustálé návraty

  Jaký máte názor? S bývalým jsem chodila cca 3 roky. Rozešeli jsme se protože se opět vrátil ke své bývalé přítelkyni (jemu je 35 a ji o 7 let vice). Vůbec nechápu v jejich věku neustále rozcházejí a schazeni se. Znaji se už nejméně 9 let, ale rozešli a sešli se už nejméně 7x. I se mnou se rozesel 2x kvuli ni, ale nikdy to nemelo dlouhe trvani, proto jsem doufala, ze uz o ni usilovat dal nebude.

 • Kolega se se mnou pral

  Kolega se se mnou pral

  Dneska to udělal znovu a tak nečekaně, že mi přetekly nervy a ruka mi sama vyletěla, viděla jsem rudě a on se se mnou začal prát, chytil mi ruce a pořád se smál.. to byla poslední kapka, cítila jsem absolutní bezmoc, takže jsem na něj vychrstla sklenici s vodou. Na chvilku ho to schladilo, ale po chvíli mě přišel polít taky. Něvěřila jsem, že se tahle situace fakt děje, ostatní kolegové jen nevzrušeně přihlíželi..

 • Osud a pokušení?

  Osud a pokušení?

  Dobrý den, ahoj. Nemám žádné vyloženě trápení, ale jsem zmatená a tak se z toho pokusím vypsat...ráda si pak poslechnu Vaše názory na danou věc, ikdyž řešit se to nijak nedá :)

1. . .3456789. . .318319