Deníčky

 • Nízké sebevědomí

  Nízké sebevědomí

  Ahoj, ráda bych se s vámi podělila o problémy svého života a slyšela názory na mou situaci. Je mi 24 let a cca od 14 jsem měla problémy s matkou. Abych upřesnila.. Nikam mě nepouštěla, mohla jsem jen do školy a zpět, když jsem např. chvíli bavila s kamarádkou, která mě doprovodila před dům, tak jsem dostala od matky takovou pěstí, že jsem si to příště rozmyslela. Takže by se dalo říct, že jsem vcelku asociál a neumím moc komunikovat s lidmi. Nebyla možnost.

 • Převozník

  Převozník

  Jak jsem byla převozníkem. Napsala jsem Vám svůj příběh a byla bych ráda, kdybyste se podělily o ty své :). Je to o převozníkovi, o nejtěžší práci na světě.

 • Jak jste přestali kouřit aneb motivační příběhy pro mě

  Jak jste přestali kouřit aneb motivační příběhy pro mě

  V pátek jsem vyhodila plnou krabičku do koše. Vykouřila jsem akorát jedno cígo, abych uzavřela jednu velkou kapitolu svého života. Vím, že to bude boj, ale věřím, že to teď zvládnu.

 • Musí být ve vztahu fyzická přítažlivost nebo to jde i bez ní?

  Musí být ve vztahu fyzická přítažlivost nebo to jde i bez ní?

  Má cenu zkusit vztah s kamarádem, který je povahově takový, jakého jsem vždycky hledala, ale vzhledově se mi líbí jiný typ mužů, jestli je nutná fyzická přitažlivost nebo to jde i bez ní?

 • Zamilovaná do zadaného

  Zamilovaná do zadaného

  Ahoj, potřebovala bych pomoc. Už víc jak dva roky jsem zamilovaná do jednoho kluka. Když jsme se poznali, dost to mezi náma "jiskřilo", ale já si toho moc nevšímala. Na vztah jsem nebyla připravená a bala jsem se toho. A tak si našel jinou. Pak mi najednou začal psát a stali se z nás moc dobří kamarádi. Psali jsme si každý den od rána do večera, mluvili o všem. Občas se mnou dokonce flirtoval a žárlil na kluky, se kterýma jsem i jen mluvila. O své přítelkyni nikdy moc nemluvil a když ano, rychle hned změnil téma. Dokonce mi psal, i když byl s ní. Už v tu dobu jsem do něj byla zamilovaná, ale vypadal šťastně, tak jsem mu nechtěla ničit vztah. Asi před půl rokem z ničeho nic přestal odepisovat a když jsme se potkali, sotva pozdravil. Myslím, ze přítelkyně zjistila, o čem si píšeme. Od té doby kolem sebe jen chodime, občas si popovídáme. Nikdy jsem nezjišťovala důvod toho "nezájmu", ale vidím, ze mu na mě pořád záleží. Když se vidíme, pořád na mě kouká. Za pár dní budu mít asi poslední šanci mu říct o svých citech. Mám to udělat a nechá ho rozhodnout se mezi mnou a jeho přítelkyní? Nebo mu to radši říkat nemám? Budu moc ráda za Váš názor. Diky

 • Hledám kamarádku - Brno a okolí

  Hledám kamarádku - Brno a okolí

  Už delší dobu pozoruji, že se tu často objevuje téma - Hledám kamarádku. Myslím si, že v dnešní době elektronických komunikací to není nic neobvyklého. Jakmile přestanete chodit do školy, sníží se i frekvence návštěvnosti v barech, diskoték, a tím se samozřejmě snižuje i pravděpodobnost seznámení. Myslím si, že v kamarádství to mají ženy mnohem více složitější než muži. Pokud si neudržíte kamarádku ze školních let, už proto, že jste třeba odešli na jinou školu, nebo se odstěhovali do jiného města ( můj případ), těžko se hledá kamarádka nová. Nejsem typ člověka, který by někoho oslovil na ulici, většinu času trávím v práci, takže šance najít kamarádku někde jinde ( cvičení, samoobsluha, kadeřnice) je mizivá. Navíc si myslím, že ani jedno z těchto prostředí neumožní poznat toho druhého do hloubky a nemůže se tak vytvořit vzájemná důvěra. Proto jsem se rozhodla, že bych touhle cestou mohla získat šanci najít kamarádku, s kterou bych si rozuměla:) Pravdou je, že už jsem jednou zkoušela najít kamarádku přes internet, ale bohužel to nedopadlo. A tak zkouším své štěstí zase ;)

 • Zamilovaná do učitele

  Zamilovaná do učitele

  je mi 25 let a jsem v posledním ročníku na VŠ. Ten učitel, do kterého jsem se zamilovala, je muj vedoucí diplomové práce. Je mu 34 a jsem z něj uplně na větvi. Ani nevím, jak se to vůbec stalo.

 • Nevyznám se v něm a nevím, na čem jsem

  Nevyznám se v něm a nevím, na čem jsem

  Na internetu (nešlo o seznamku) jsem se seznámila s mužem, se kterým jsme si začali psát ohledně našich zájmů a rozumněli jsme si. Po nějaké době psaní jsme se osobně setkali a od té doby jsme se párkrát viděli, ale vůbec se v něm nevyznám a nevím, na čem jsem.

 • Nemam s kym chodit ven

  Nemam s kym chodit ven

  je mi 16 jsem holka,Od mala jsem spíš introvert, v neznámé společnosti se necítím dobře, jsem uzavřená. Ale o to nejde. Jde o to, že se poslední dobou cítím tak nějak divně, sama.

 • Zamilovanost - krize - rozchod... co dál?

  Zamilovanost - krize - rozchod... co dál?

  Ahoj holky, chtěla bych se podělit o svoji bolestivou zkušenost a ráda bych slyšela váš názor na věc (či radu, co s tím...?)... Nechat ho plavat nebo bojovat?