arrow
profile_image
newenka
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tija:

Dobrý den, čtu, že studujete obchodku v Satalicích. Mohla bych se vás zeptat na pár drobností ? Díky moc, Newenka

arrow
profile_image
Lucka1991
od 11. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Alicebellini: No taky si chci dodělat maturitu a přemýšlela jsem o týhle škole

arrow
profile_image
Lucka1991
od 11. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Alicebellini: taky uvažuju o této škole [

arrow
profile_image
Lucka1991
od 11. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Lucka1991: řekla by jsi mi o tom něco více?

Ahoj holky,
přidám se.
Po základce jsem nastoupila na gymnázium v Mělníce a odešla na OA v Satalicích, kvůli dálkovému studiu.
Nevím, jak je to dnes, ale chodila jsem každý druhý víkend od osmi do pěti. Líbilo se mi, až na to školné.Škola je pětiletá a platilo se 20 000,- ročně, celkem dost. Ale za to školu, zaměřenou na zahraniční obchod mohu jen doporučit. Řekla bych rodinný podnik. Příbuzní p.řiditelky (většina vyučujících), byli milí a byla s nimi řeč, když něco nevycházelo.
Odstěhovala jsem se a školu nedodělala. Po letech se mi rozleželo a vrátili jsme se. Přišlo mimčo, stavba rd a jiné a nešlo by k tomu ještě platit školné v Satalicích. tak jsem sehnala na Praze západ, kde stavíme, v obci Středokluky (pár min od Prahy).
Není to OA, obor se jmenuje Veřejnosprávní činnost (pětileté stud. s maturitou) a platí se tzv.poplatek na sdružení 1000,-. podala jsem žádost, poslala dosavadní vysvědčení a čekám a doufám. Konzultace budou od půlky září, v úterý od půl třetí, pátek od půl druhé a jednou měsičně snad pár hodin v sobotu. Mám někde i plán konzultací na rok a jiné info, co mi ze školy poslali a zatím se mi to líbí, tak snad to vyjde, uvidíme.

arrow
profile_image
lelinka
od 4. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vim, ze je to trochu hloupy dotaz, ale vazne nevim, jak to je ze zkouskama, tak se ptam vas...jak to delate pak, kdyz musite delat zkousky? berete si volno nebo si proste odbehnete z prace na zkousku? vzhledem k praci v zahranici, kde je nejvic prace prave v lednu a unoru, bych potrebovala udelat vsechny zkousky v co nejkratsi dobe...takze je teoreticky mozne, abych vsechny zkousky udelala treba behem jednoho tydne? (ted nemám na mysli jestli je to možné z mojí strany ale spíš jesti je vůbec možné nakombinovat termíny všech zkoušek do jednoho týdne)

Reaguji na lelinka:
Škola mi vyšla a jsem nadšená. Mám dálkovou formu studia právní a veřejnosprávní obor, konzultace mám 2x týdně, ale třeba teď mám tři týdny volno. Vše je o domluvě, tak skoro se všemi vyučujícími jsme se dohodli na termínu zkoušek dřív, aby toho v lednu nebylo moc a při nejhorším se dalo vše opravit, kdyby zkouška nevyšla. To je dálková forma. Mám ve třídě spolužáky hokejisty, kteří nehrají v čr, požádali o individuální program a přijedou pouze na zkoušky a některé se dají složit po netu. Nejen hokejisté, ale i maminy s dětmi, které nestíhají nebo to mají daleko. Vše je o domluvě. Nejsem nyní na soukromé a domluva je. Je dnes málo žáků, perou se o ně, aby měli peníze pro školu. Po domluvě se dají zkoušky vyřešit ve dvou dnech, možná dřív, když budou všichni vyučující. Berou si nás i sebou do hodin vyučování, napíšeme test, příp. dozkouší a vyřešeno. Neměla bych z toho takovou hlavu, vše se dá. Je prosinec a mám necelou půlku zkoušek za sebou, jsem ráda.
Zvládneš to

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené