arrow
profile_image
maliis
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
16    0
Číst hodnocení

ahoj holky, mám takový problém a nevím co s ním ) V mobilu mám paměťovou kartu microSD, a k ní malou čtečku do počítače, vždy mi vše bez problému fungovalo, dávala jsem si do mobilu písničky atd. Ted jsem si asi po půl roce chtěla dát něco nového do mobilu ale vůbec mi nechce ta pamětovka komunikovat s počálem, normál se mi otevře složka s pamětovkou, ale nejde mi tam nic přidávat ani odebrat, vždy mi to napíše že disketa je chráněna proti přepsání. Zkoušela jsem tam všechno pomačkat v nastavení jak v počálu tak mobilu a prostě nic Kdyby jste někdo věděli co s tím, budu ráda, děkuji

arrow
profile_image
kristiana
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

přímo na té paměťové je takovej zobáček a ten musíš posunout. Je to normálně mechanicky chráněné. Nejde to změnit žádným nastavením počítače nebo mobilu.

arrow
profile_image
maliis
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
16    0
Číst hodnocení

nojoo ale já jsem ten zobáček nějak urvala, tak jsem do té dirky zkoušela párátkem šťourat a posunout to tam ale to nejde, je to až někde uvnitř takže asi jedině novou čtečku té paměťovky co

Na svojí micro SD teda žádnej mechanickej zobáček nevidím.. ty větší sd karty ho ale myslím mají. Strkáš ji do čtečky, není chyba v ní - zkoušelas přímo připojit mobil přes kabel? Překopírovat data a zformátovat kartu?

arrow
profile_image
mirec
od 22. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mufallo: Na microSD ten "zobáček" nie je, pretože je fyzicky príliš malá. Pre to sa nachádza až na čítačke vo formáte SD. Do nej zasunieš microSD a potom tú do slotu pre SD karty. Myslím, že takto to rieši aj maliis.
maliis: Ak máš "zobáček" zatlačený vo vnútri, tak ti to určite nepôjde. Takže nová čítačka. Je to však položka za pár korún...

arrow
profile_image
maliis
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
16    0
Číst hodnocení

Jj moc děkuji za rady, dneska jsem se na to byla ptát v obchodě s mobilama ale tam mají jen čtečku i s pamětovou kartu, a jenom ta čtečka se dá koupit v obchodě s věcmi na počítač a cena je prý kolem 100,- takže pohoda

arrow
profile_image
Arguna007
od 30. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Moc děkuju za to řešení, měla jsem stejný problém a už jsem z toho fakt lezla z kůže! Takže neskonalé díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Disketa je chráněna proti přepsání

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené