arrow
profile_image
anet137
od 18. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na ebay jsem si pořídila naušnice za 1 dolar ale přišly bez špuntíku a jiná barva než na fotce, tak jsem prodejci dala negativní recenzi a on mi napsal, že když to změním zašle mi 10 USD.
Na to jsem mu odepsala, že hned jak mi dojdou peníze, změním to. On reagoval: i am afraid that you misunderstood me, i mean that i give you a full refund first, and then you contact ebay to remove the feedback, and if the feedback was removed successfully, i will refund you another 10USD for it, is that ok?
Vše jsem si přeložila ale nechápu zda mi ty peníze pošle jednou, pak změním feedback a pak ještě jednou, či co?
Děkuji za rady

arrow
Neprodává v Bazaru

85

najskor ti pošle peniaze čo si zaplatila za náušnice tj 1dolar ty potom kontaktuješ ebay aby zmenili tvoje predchádzajúce hodnotenie na kladné a predávajúci ti zašle 10dolárov ako podakovanie..

arrow
profile_image
anet137
od 18. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děkuji, konečně se v tom vyznám a nevíš i jak mám kontaktovat ebay?

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji silavia: a predávajúci ti zašle 10dolárov ako podakovanie..

O čemž pochybuji...

jj slibuje Ti to dvakrát
první pošle prachy, ty zkontaktuješ ebay ohledně smazání reference a on Ti je pak pošle prý ještě jednou... hodně štěstí

arrow
profile_image
anet137
od 18. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No to jsem na to zvědavá, jestli to tak bude
Každopádně by ta kačka navíc potěšila
Nemáte někdo zkušenost s něčím podobným?

arrow
profile_image
whisper mojeid
od 4. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
234    0
Číst hodnocení

Cituji anet137: Nemáte někdo zkušenost s něčím podobným?

Ne, nejdřív totiž kontaktuji prodejce a až potom uděluji hodnocení. Opačný postup mi přijde poněkud zvláštní. Každopádně ti vrátí peníze za zboží, tak můžeš být ráda.

Cituji whisper: Ne, nejdřív totiž kontaktuji prodejce a až potom uděluji hodnocení. Opačný postup mi přijde poněkud zvláštní.

Souhlasím. Nikdy bych neudělila prodejci negativ dříve, než bych mu napsala co se děje ve tvém případě, že ti poslal špatnou barvu. Jo jen tak pro zajímavost nemá u názvu výrobku napsáno třeba RANDOM? protože potom by to znamenalo, že ti barvu pošle náhodnou

arrow
Neprodává v Bazaru

Dostane od tebe nakonec kladné hodnocení,tím pádem už mu bude vše jedno protože negativ bude zrušený a ty si myslíš, že ti jen tak pošle 200 Kč?

arrow
profile_image
anet137
od 18. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Minnies: Na ebay nenakupuji bůhví jak dlouho, takže se se vším tak nějak učím teprve pracovat Ne, jednalo se o jeden výrobek a barvy neodpovídaly fotce

Reaguji na Caisy: No nevim, když ne, tak o nic nepřijdu, když jo, tak budu mile překvapena

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Oni Ti to klidně pošlou, protože stačí 5 negativních komentářů a prodejce již nemůže prodávat, proto si na tom tak zakládá

arrow
profile_image
anet137
od 18. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vážně?Reaguji na Pettttrushka: to jim stačí jen 5 špatných?

Cituji Pettttrushka: stačí 5 negativních komentářů a prodejce již nemůže prodávat,

Tak to není pravda. Vždyť se podívej na prodejce na ebay k jejich hodnocení. Někteří mají i třeba 100 negativních, ale i 5000 pozitivních a normálně prodává

Reaguji na Pettttrushka: 5 negativních je naprosto nesmysl, teď jsem si to ověřila. Naposledy jsem nakupovala u prodejce, v pátek mi zboží dorazilo a negativních má dokonce přes 2800 a přesto prodává však se koukni http://www.ebay.com/usr/ceedlim tak tu příště nepiš klamné info...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ono je to nějak na %. Podle toho kolik prodává, prodal, tak může mít negativních komentářů, ale prostě 5 byl příklad, když někdo prodává málo. Chtěla jsem říct, že jim může ebay zakázat prodej za negativní komentáře.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené