Ahoj, má některá přehled, jak dlouho může trvat poslání balíčku z Moravy do Prahy? Navíc jsem ztratila podací lístek...Poradíte ? Děkuju moc.

Cca dva dny. Pokud ho někde zašantročí tak i 14 dní. B

Ahojky když je to podáno do 12 hodin dopoledne doporučeně, tak do druhého dne to mám doručeno.

Děkuju moc, tak se asi ztratil nebo se někdo poměl Posílala jsem ho v pátek 26.5....byl víkend, to nevím jestli pošta pracuje a dnes čtvrtek a balíček nikde. Já se picnu, jsem trdlo. Nikdy nevyhazuju lístek. Tentokrát jsem ho vyhodila. Snad poprvé. A taky naposledy.

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky podle toho jak jde. Mě šel jednou balíček pojištěný na 3 tisíce 10 dní z Kladna na Prahu 9. A ještě mě na poště seřvali, co si jako myslím, že je říjen a to už je vánoční provoz.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji sabulebambule: A ještě mě na poště seřvali, co si jako myslím, že je říjen a to už je vánoční provoz.

No tak to sisi dovolila moc,když to platíš
Chudáčči na poště, musejí pracovat a jiní asi nemakaj.

záleží jak to máš poslané.Doporučená zásilka,doporučený balíček,cený balík nebo obchodní balík?Cený balík jde nejdýl až 14dní

Poslala jsem to jen doporučeně. Posílám celkem hodně balíčků, ale ztratil se mi jen tento. Ale zase obsah stál za to ! Dala jsem tam i hotovost (nemalou)...prostě jsem fakt husa. Ale chybama se člověk učí. Naděje umírá poslední. Ještě zítra, pak už nebudu doufat. Můžu si jen zoufat. Nejlepší je, že si ani nemůžu nic nárokovat. Prostě bez lístku jsem ztracená.

arrow
profile_image
Barbucha
od 22. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě dneska hodili obchodní balík na dobírku za plot (dobírku samozřejmě nikdo nezaplatil) a ještě mi dali oznámení do schránky. Blbečci...zítra jdu udělat bugr na pobočku

arrow
profile_image
Luciiisek
od 1. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mi posílali z e - shopu zásilku v pondělí, zákazník mi psal, že do středy to bude u mě, že je to profibalík, s doručením do 48 hodin. Ve středu čekám, nic. Ve čtvrtek čekám, nic... Tak ve čtvrtek odpo volám na poštu, kde ten balík je, a pán mi říká: No, to má balíkovka na autě. Zítra Vám to doručí. Bylo 16:00 odpoledne. A já mu říkám, že mají otevřeno do šesti a zákazník mi to slíbil už ve středu, tak jestli by mi mohl říct, kde je problém... No a on řekl, ať vydržím na telefonu, a pak velmi nemilým nepříjemným hlasem mi říká: No, tak my Vám to tam dneska tedy dovezem, když to je tak nutné!! Opravdu jednání hrozné.

A před 14 dny jsem zase musela řešit reklamaci, kdy mi 2 měsíce šly peníze - dobírka za poslané zboží. Opět chyba pošty. Předtím jsem zase potřebovala profibalík rychle doručit bráchovi na Moravu. Šel mu 4 dny

Prostě už jsem na Českou poštu vysazená. Raději si už připlatím za DPD, PPL, apod., a mám to na 100% do druhého dne a bez problémů a nevrlých lidí na poště, kteří si myslí, že jsou jediní, kdo tady v ČR pracuje!

Cituji avaa: jen doporučeně

pošta má nové internet.stránky.Dřív měly u každé zásilky i dobu doručení,teď to nemůžu najít.Ale myslím,že u doporučeně to bylo max 5dní.Ale mě většinou vždy přijde do 2-3 dne.Zrovna včera mi posílala paní balíček doporučeně a před chvilkou mi ho přinesla pošťačka.
Ty stránky jsou www.cpost.cz třeba to tam najdeš.

Bany
Díky moc za odkaz, mrknu se na to. Jsem poučená a zrovna jako se pásám v autě (od nedávné pokuty), tak budu posílat balíky doporučeně.

Barbucha
S tím plotem jsi mě pobavila. To už nechápu vůbec.Dobrý doručení, jen co je pravda

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zásilky sice sledovat lze, ale ty doporučené nikoliv.

Jdou sledovat jak doporučené zásilky, tak vše ostatní, krom obyčejných psaní. Doporučená zásilka je 2-3dny maximálně. Obchodní balík je většinou do druhého dne, ten se používá při dobírce.
Pokud někde balík zapadne, je to na dlouho!

arrow
profile_image
Barbucha
od 22. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Doporučené zásilky přes net sledovat nejdou a nikdy nešly, sledovat jde doporučený balík.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené