Neoprávněné pomluvy, každý si muže napsat co chce aniž by se ověřovala pravdivost pomluv. Jak se tomu bránit?

Pomluvám obecně se špatně brání, obrň se a ignoruj to, pokud jde skutečně o pomluvy, jestli jsi silná holka, zkus se tomu postavit, ale pozor, aby ses tím potom netrápila ještě víc...

no jedná se o pomluvy mé práce tady na omlazení a jedná se skutečně o pomluvy, a jelikož to poškozuje mou firmu tak je docela těžké se proti tomu obrnit, kor když si to tu muže přečít každej a vyhledat kdykoliv zpětně. Už sem psala na vedení stránek, reagovala na příspěvky ale moje obhajoba byla vždy smazána a nakonec téma uzamčené abych se už bránit nemohla.

Reaguji na avanta:

No vypadá to že mi nic jineho nezbyde, ale mrzí mě že něco co léta buduju snažím se v tom být dobrá a věnuji tomu čas a je tak jednoduché to pošpinit

ono se těžko radí, když ani nevíme rozsah těch pomluv nebo jestli ti jde čistě o profesní hájení firmy nebo ti to už osobně ubližuje...

prodlužuju vlasy, a jedna paní mě zde napadá, já nepopírám že u mě byla a že mě o svém problému neinformovala ale na mé emaily pak už nereagovala, nabízela jsem ji zdarma nápravu, ale nic. Já to přece nedělám proto aby z toho byla zákaznice nešťastná, ale naopak. Ten příspěvek byl její poslední tak mám podezření že to byl někdo od konkurence, poslala na mě i kontrolu ale vše bylo v pořádku, na vše dávám záruku a garanci na materiál.

aha, no máš určitě i spokojené zákaznice a třeba jich tu na omlazení pár je, nikdo se "tě" v té diskuzi nezastal?
hold 1000 lidí 1000 názorů....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Pomluvy jsou v dnešni době brány i tak, že ten člověk,co je šiři, může byt stihan policii. Musela bys vědět asi o koho jde a dalši věci s tim spojené. Jedině se optat někde u pravnika, pokud ti to poškozuje podnikani, tak uz to není jen tak

prodluzovani-vlasu-syntetikou poslední příspěvek od loreleis
Táhne se to právě už docela dlouho. V té době jsem dostala nějakou špatnou várku keratinu a paní nebyla jediná kdo měl problém, ale s ostatníma jsem vše v klidu vyřešila, a ostatní to pochopili, vlasy o které přišli jsem zdarma doplnila atd...Alepaní semnou prostě vůbec nekomunikovala. Vím že to k podnikání asi patří ale prostě mě štve že bez jakéhokoliv ověření si tu každej může napsat co chce, a když se člověk brání tak ho vymažou

Reaguji na avanta:
právě konkurence je velká, kor v praze a vím jak to tady chodí, jak mě chodí výhružné emaily atd...

někde jsem četla nebo se mi to zdálo, že uživatelky omlazení.cz by měly být profesně nezaujaté?

Cituji Marie Antoinette: máš určitě i spokojené zákaznice

jo když se mě tam jedna snažila bránit tak byla taky vymazána tady má asi někdo něco proti syntetickým vlasům, ale to není žádná novinka...

Cituji Marie Antoinette: uživatelky omlazení.cz by měly být profesně nezaujaté

To by nestačilo dát do pravidel, že si tu nesmí dělat reklamu?
Vždyť to bysme pak přišly o ty nejcenější rady- od kadeřnic, manikérek, kosmetiček, pedikérek, masérek, trenérek......................a všechny tyhle holky by neměly právo být na omlazení?
Jinak k pomluvám...těžko se rozlišuje, co je pomluva a co pravda. Co má třeba říkat taková Vlaďka z MMb? Tu tady tak zdrbly, že by si od ní objednal leda blázen, ale jak poznáme, že je to pravda? Ať si každý udělá úsudek dle svého rozumu.
Obrana není.

Cituji prskafka: Vždyť to bysme pak přišly o ty nejcenější rady- od kadeřnic, manikérek, kosmetiček, pedikérek, masérek, trenérek......................a všechny tyhle holky by neměly právo být na omlazení?

ať mají tedy právo i ty poškozený ne?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené