arrow
profile_image
.Annette.
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj všem,

potřebovala bych poradit. Asi před měsícem mě možná změřili policisté. Auto je psané na přítele - na jeho starou adresu kde už nepobývá. (ano, měl by si udělat změnu bydliště, ale ještě tak neučinil). Bohužel jsme se za poslední měsíc nedostali na poštu ve starém bydlišti. Takže pokud mu něco přišlo, ani to nevíme. A jelikož platí, že i když si poštu nepřevezmete, je jako doručená, bojím se abysme něco neprošvihli. Je možné někde zjistit zda je na jeho jméno nějaká pokuta? Díky za odpovědi.

arrow
profile_image
Janca91
od 31. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zajděte s přítelem na poštu kde si můžete nechat udělat výpis z bodového hodnocení řidičů. tam se uvidí jestli dostal nějaký bod od policie. Pokud tam bude 0 je to v pořádku

Body se připíšou až po projednání přestupku, takže tam nejspíš nic nebude.

Na poštu si můžeš zavolat.. oni ti to najdou i několik měsíců zpětně

arrow
profile_image
.Annette.
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bacilek: Díky za odpověď, ale na té poště zjistím jen body, ale já bych potřebovala vědět, kde zjistit jestli mám zaplatit nějakou pokutu nebo tak? Víš, aby mi nenaskakovaly nějaký penále...

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevím, jestli to je tak ve všech městech, ale já byla jednou platit pokutu za přítele na celním úřadě a rovnou jsem si tam nechala projet jeho i sebe podle rodného čísla, jestli náhodou něco nedlužíme. Takže bych zkusila nejbližší celní úřad.

Cituji Cherish: Takže bych zkusila nejbližší celní úřad

No co vím, úplně největší přehled o všech pokutách má finanční úřad. Ale jestli ti něco řeknou, nevím. Byla jsem takhle něco vyřizovat pracovně za šéfa a na finančáku řekla - je, před 15 lety tady byla nějaká pokutka (nefungující blinkr v autě)... dost mě překvapilo, že mi to a, řekla a za b, že to vědí .

Pokud řekneš, že to chcete vyřešit, zaplatit, uričtě ti vyjdou vstříc. Většina lidí dělá mrtvýho brouka....

Jo a co je taky dnes docela blbý - když ti někdo něco pošle obálkou se zeleným pruhem, je to 10. dnem doručené a navíc pokud nemáš jméno na schránce, tak se obálka vrací odesílateli a tak se to ani nedozvíš. Výzvu pošta vylepí třeba na dveře.... Máme to tak v práci. Lidi se pak diví.

Řešil jsem něco podobného - doporučuji si na netu najít číslo na pevnou linku místní policii ČR (nevyužíval bych tísňovou) a zavolal. Dle mě rádi poradí co a jak.

arrow
profile_image
.Annette.
od 29. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuju všem za odpovědi. Už jsem to vyřešila. Mamka pracuje na úřadě a tak zavolala nějaké kolegyni na PČR . Žádnou pokutu jsem neměla

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené