Ahoj kdo mi poradí,prodávala jsem na inzerci nějaké veci. objednali si u mně asi 4 holky, a já tedy čekala platbu na učet, a když platba dorazila byla o něco menší myslela jsem si že mi ztrhly nějake poplatky. Odeslala jsem balíčky, a ani za 2 tydny, mi přišel z banky papír o vracení častky ktera byla odeslana omylem na muj učet. Malem jsem omdlela! Já ty peníze samozrejme použila, ani by mně nenapadalo že to nebyli ty peníze ktere jsem čekala ale peníze ktere byli v podobne hodnotě no o něco menší omylem zaslané. Určite se chci vyvarovat všem problemum, a chci to alespon splatit a to co nejrychleji. Jak mam postupovat ? dekuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Reaguji na blondeone: Asi nej by bylo komunikovat s bankou. Říct co se stalo. Ono jde o to, že buď to omylem poslala banka na tvůj účet = stahovala by si to sama. Pokud to udělal klient jiné banky a vyžádal si navrácení peněz, tak tvá banka ti poslala tohle info. Pokud nebudeš do 15 dnů reagovat, poté ten, co omylem ti poslal ty peníze, tak může žádat údaje na tebe a pak by to řešil osobně, či soudem...

Stalo se mi, že jsem taky omylem zadala jiný účet a tohle je info od banky.
Promlčecí doba při nedovoleném obohacení, jsou 3 roky

Reaguji na tyweee: Omylem to zaslala na muj učet ta pani/pan
ale ja už ten učet nemám,zrušila jsem si ho protože jsem si chtela založit učet u jiné banky takže stejné mam jít do té banky co jsem mněla? s tím papírem co mi přišel, a co oni stím ? Mužu požadat u nich že to budu splacet ?

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji blondeone: stejné mam jít do té banky co jsem mněla? s tím papírem co mi přišel, a co oni stím ? Mužu požadat u nich že to budu splacet ?

Jo, jdi k nim do té banky, kde si měla ten účet...A o žádost na splátky musíš řešit u té dotyčné osoby, která ti ty peníze poslala....

Reaguji na Klariska1241: díky.
Mám jen její učet takže ja nevím jak se sní domluvím.?

Reaguji na blondeone:
A ty slečny ti peníze neposlaly? Že by jsi to zaplatila z toho.

Reaguji na Veerunka: Praveže ja jsem si myslela že to jsou pravě ty peníze z prodeje, holkam jsem zboží odeslala, ale oni mně peníze ne, a ani se už neozvali,. ja bych to mohla jedine na splatky, tak že to rychle splatím, ale nevím vubec co dělat. Napadlo mně že přístí tyden pošlu první splátku, a zajdu zaroven do banky.

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na blondeone: Než začneš někomu posílat peníze, tak si nejdřív do tý banky zajdi a zjisti si pořádně co a jak.
A snaž se zkontaktovat taky ty holky, co ti nezaplatily zboží... sice bude záviset jen na jejich dobrý vůli, ale občas se i ta najde.

Reaguji na Misy: To máš pravdu, tak ja zajdu nejdřív do banky až pak odešlu peníze. Ale urcitě vím že to nenechám tak, horší by bylo kdybych to nechala tak , ale ja to splatím co nejdřiv.Najednou vratit takovou sumu nemám ....

sdfvjsbfvjsbvjsv

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené