Drahé dámy, před měsícem a půl jsem ukončila studium na vysoké škole a s koncem měsíce mi končil i status studenta. V současné době jsem a chci ještě pár měsíců být nezaměstnaná (a cestovat atd.), kde zjistím výši zdravotního a sociálního, které musím platit? Jen podotýkám, že vedena na pracovním úřadu být nechci, opravdu si raději výše zmíněné poplatky zaplatím sama.

Díky

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na minimono: Na webu zdravotní pojišťovny najdeš výši zdravotního pojištění, tuším 1080,- je pro tebe jakožto samoplátce a sociální nevím, protože to práý povinné není, takže si ho platit nemusíš, alespoň tohle mi řekli.

arrow
profile_image
Eviss mojeid
od 9. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zdravotní 1 080,-. Sociální platit nemusíš.

Díky

arrow
profile_image
sexy_woman
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji minimono: Jen podotýkám, že vedena na pracovním úřadu být nechci, opravdu si raději výše zmíněné poplatky zaplatím sama.

a proč?práci brát nemusíš když nebudeš chtít a proč nevyužít stát když on tak využívá nás..jen ať si zaplatí.aspoň na chvíli bych se na ÚP přihlásila než to platit sama..

Cituji minimono: vedena na pracovním úřadu být nechci

Taky si to radši platím sama, takže tě chápu. Platí se 1080 Kč na zdravotním, sociální povinné není.

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A to pak něčemu vadí, že jsi v minulosti byla vedena na pracovním úřadě? Já jsem taky dostudovala a hned se tam přihlásila, zítra podepisuju prac. smlouvu, takže mě vyškrtnou...nebo proč tam nechceš být vedená, jde "jen" o pocit? Já jen, jestli jsem neudělala blbost, že jsem se tam na tu chvíli přihlásila....

V současné době se tam pravidelně musíš hlásit a vzhledem k tomu, že plánuji cestovat, stejně by mě velmi brzy zatrhli. Popravdě i stání na úřadě, který je u nás velmi plný, mě bude časově stát více, než 1000kč.

A ne, v ničem ti to nebrání a rozhodně to není nic špatného. Jen naprosto nevhodné pro mou současnou situaci.

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Aha, díky za vysvětlení

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené