arrow
profile_image
pettite94
od 26. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Čusíček
mám docela vážný problém.
Moje matka měla asi 4roky přítele a ten měl snad myslím, že z dědictví našetřeno přes půl milionu .. a aby si to nějakým způsobem navýšil, tak čtvrt milionu dal na můj účet, ALE JÁ O TOM NEMĚLA ANI PÁRU. Dal to na účet, který mi vznikl datem narození, tedy .. mamce dal 250tisíc a ona to dala na můj účet, teď jsou ty peníze "moje", ale jelikož už s tím přítelem nejsou, tak je chce zpátky .. údajně si je jen šetřil, a akždý rok za mě dostal 2500 za to spoření .. chce si je vybrat a potřebuje můj podpis, ale nejsou ty peníze náhodou moje? může se soudit? prosím, děkuji za radu.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A co z nich jako dělá tvoje? Sice nechápu, proč je dával na tvůj účet, ale to z nich snad nedělá tvoje peníze tak za co by ses jako chtěla soudit...

arrow
profile_image
Rai
od 27. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Takže tvůj docela vážný problém je to, že chceš bývalému příteli tvé matky šlohnout čtvrt milionu a nevíš, jestli ti to projde?
Pokud chceš od nás radu, jak je ukrást, pak oficiálně ti to asi projde, on tě teda samozřejmě zažaluje, ale bude muset dokázat, že ty peníze jsou jeho.
S čistým svědomím bych mu vrátila těch 250 tis a nechala si úroky. Jinak záleží, na co máš žaludek.

arrow
profile_image
pettite94
od 26. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Rai: šlohnout je fakt nechci jen chci vědět na co mám ze zákona právo, a žaludek bych na to opravdu neměla .. ale momentálně záleží na mé dobré vůli, jestli mu to podepíšu, protože je klidně můžu podržet .. tak jasně, že by se se mnou soudil, tady mě zajímá, jak by hledali důkazy atd, atd .. protože já si můžu myslet, že mi je dal ale jelikož se s mámou rozešli, tak si to rozmyslel

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pettite94: šlohnout je fakt nechci

Promiň, ale přesně takhle to působí. Přemýšlíš, jak to udělat, aby sis mohla nechat peníze bývalého přítele tvé matky a ještě uvažuješ nad tím, jestli se můžeš soudit za to, že si dovoluje chtít své peníze zpátky

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pettite94: ale momentálně záleží na mé dobré vůli, jestli mu to podepíšu

Tohle mě teda rozesmálo asi budeš charakter

arrow
profile_image
pettite94
od 26. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na petulajz: ježiši marja proč si je teda BEZ MÉHO VĚDOMÍ, dával na můj účet? čtvrt mega?

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pettite94:

Taky jsem psala, že nechápu, co ho k tomu vedlo, to ale snad neznamená, že máš na ně nějaké právo

arrow
profile_image
pettite94
od 26. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na petulajz: jsou pod mým jménem, můžu si je tam nechat, jak dlouho budu chtít

arrow
profile_image
Rai
od 27. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Proto říkám, že záleží, na co máš žaludek, ne na právu. Pokud se ptáš, na co máš ze zákona právo, tak to je přece úplně mimo. Ty peníze tvoje nejsou, zákon nemá co chránit. Pokud je ale dal na tvůj účet bez jakéhokoliv potvrzení, že jsou jeho, pak je to jeho blbost a záleží na tobě, kdy a jak mu je vydáš.

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pettite94:

Však říkám, že jsi očividně charakter. Nechat si cizí prachy jenom proto, že udělal blbost a dal je na tvůj účet. Tak si je tedy nech a mni si ruce, buď na sebe hrdá

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji pettite94: jsou pod mým jménem, můžu si je tam nechat, jak dlouho budu chtít

Takže ukrást.
Ať to nazveš jakkoliv, vždy to je a bude krádež.
Ty sis tam Ty peníze nedala a i když Ti v tuto chvíli úředně říkají "pane" tak Tvoje nejsou.
Buď budeš poctivá a peníze vrátíš tomu koho jsou a nebo ne. Jen upozorňuji, že pokud prokáže, že jsou jeho tak podvod, krádež a obohacení jsou trestným činem.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na pettite94: Reaguji na petulajz: ježiši marja proč si je teda BEZ MÉHO VĚDOMÍ, dával na můj účet? čtvrt mega?.
Byla jsi malé dítě a s nima se většinou finance neprobírají.
Doporučila bych ti hodně rychle podepsat a odevzdat ono se nehezké věci dějí lidem i za daleko menší částky.Ty peníze nejspu tvoje a dost špatně prokážeš kde jsi je vzala v případě soudu.Právo na ně nemáš a on se bude bránit,na to vem jed.

arrow
profile_image
pettite94
od 26. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Tiakia: malé dítě? když si je tam dal, tak mi bylo 18náct matka je tam uložila bez mého vědomí

arrow
profile_image
pettite94
od 26. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Veselka10: i v dobré víře? neřekla bych, jelikož já si můžu myslet, že mi je dal

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené