arrow
profile_image
Jucka
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,na jednou bazárku pro maminky jedna z mamin psala,že berňák začne řešit prodávání takhle po bazarech bez ŽL.Já ho nemám a jsem na mateřské.Nevíte zda je to pravda a zda se máme bát?

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak rozhodně tady neprodáváme v desítkách tisíců....Na Aukru se taky může prodávat normálně. Já bych se teda nebála...

A toto jsem slyšela už tak před dvěmi lety a pořád nic.

arrow
profile_image
Jucka
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dobrý,prodávám jen své osobní věci...Takže děkuji za odpovědi

to se týká jen těch, kteří prodávají více stejných kusů což tady nějáké slečny prodávají a těch co prodávají v kvantech! na aukru už si to hlídají a ti kteří prodavájí ve velkém, tak musí mít ŽL - jinak si koledují o průůs...

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Sajulec: na aukru už si to hlídají a ti kteří prodavájí ve velkém, tak musí mít ŽL..

Cituji Klariska1241: Aukru se taky může prodávat normálně.

Aukro cca před 3 lety "omylem" poskytlo Finančním úřadům plno informací o prodejcích, kteří neprodávají pouze své osobní věci, ale prodávají za účelem zisku.

V případě, že prodáváš osobní věci, tak tam postih nehrozí.

Cituji Sajulec: to se týká jen těch, kteří prodávají více stejných kusů což tady nějáké slečny prodávají

Přesně tak, nemyslím si, že to je špatně. Ti, co si takto vydělávají, by prostě měli odvádět daň ze zisku. A myslím, že každému tam nahoře je jasné, že když někdo prodává šaty v různých velikostech a barvách, nebude to tak, že by rozprodával šatník. Pokud zde prodáš něco, co ti třeba nesedí nebo už to nenosíš, to bude každému fuk.

Navíc zjišťují to tak, že jim vyjedou jména a adresy uživatelů ( kde při registraci musíš zadat jméno, přijmení, adresu- což je jak na Aukru tak na MM a tady to nemají ani jak zjistit, kdo se pod přezdívkou skrývá. Tak mi to bylo aspoň vysvětleno na FN

arrow
profile_image
Jucka
od 3. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jsem ráda,že se nemusím bát hned budu mít lepší spaní....děkuji vám všem

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené