arrow
profile_image
Bedna
od 12. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

75

Ahoj holky,

chtěla jsem se s Vámi poradit ohledně půjčky pro OSČV.Žiju s přítelem a momentálně se nacházíme ve finanční tísni,já studuji a nemám tudíž žádný stálý příjem,občasně se přivydělávám brigádou.
Avšak můj přítel pracuje od listopadu 2008 jako realitní makléř na živnostenský list,daňové přiznání měl tedy jen za tak krátkou dobu(asi ty 2 měsíce).
Nyní bychom opravdu potřebovali půjčku, 100 000kč a však žádná banka nám ji nechce poskytnout z důvodu že přítel nemá daňové přiznání za minulý rok.
Je tedy vůbec možné takovou situaci řešit?Přijde mi to celkem nespravedlivé,jelikož může doložit výpis z účtu,kde má každý měsíc 20-25 000 ale skrz to daňové přiznání nic nedostanu.Jedině až po novém roce,ale bychom to právě potřebovali co nejdříve.Jelikož čekat do nového roku je velmi těžké.Hledali jsme i někoho známého stím že bychom to po novém roce okamžitě splatili ( jelikož už by si mohl vzít bankovní půjčku) ale bohužel nikdo takový v okolí není.

Existuje tedy nějaká půjčka pro živnostníky jako je on?

Díky moc
Bedna

arrow
profile_image
ajjakk
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bedna

Ahojky,

pracovala jsem dva roky v bance a možná bych Ti mohla nějak poradit..kde má přítel účet a kde všude jste se zkoušeli ptát?

arrow
profile_image
Bedna
od 12. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

75

Ahojky!

To by jsi byla moc hodná,přítel má účet u ČSOB.
Ptali jsme se samozřejmě tady,HomeCredit,Poštovní spořitelna,GE,KB.
Už si vážně nevíme rady,na Provident se obracet nechceme.

Opravdu děkuju moc za každou radu.

arrow
profile_image
ajjakk
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Provident ani HomeCredit určitě ne. To je v podstatě lichva. Ani jedna banka, kde jste se ptali to nedělá..nebio takhle, ono to jde..ale to by ten bankéř musel zadat přítele do systému jako nepodnikatele a zaměstnavatele uvést zase jeho jméno, tím pádem by mu stačil minimálně 3měsíční pracovní poměr (zkušební lhůta), jenže to je na bankéři a oficiálně by se to dělat nemělo, ale občas se to dělá..jinak, kdo dělá půjčky pro podnikatele, kteří nemají ještě daňovko, tak je Česká spořitelna, tak se zkuste jít zeptat, vyřízení trvá sice zhruba tak 5 dnů, ale je to jediná možnost..žádná jiná banka tohle zatím ještě nedělá a je to škoda, protože tím příchází o klientelu..no, holt banky v Česku jsou zatím ještě trochu pozadu..Dej mi určitě vedět, jak to dopadlo..

Andrea

arrow
profile_image
Bedna
od 12. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

75

Ahoj,
díky za radu,ihned to zkusíme!

Samozřejmě dám vědět.Máš pravdu asi jsme v něčem pozadu,mě tento postup přijde celkem postavený na hlavu,že on ve své situaci ačkoliv pracuje již rok,vydělává,tak si nemůže vzít půjčku.

arrow
profile_image
ajjakk
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bedna

Jo, bohužel, na všechno v dnešní době potřebuješ papír..A kdo jiný potřebuje peníze než začínající podnikatel..nelíbí se mi ta filosofie českých bank..ale to by bylo na dlouho..

Tak hodně štěstí a dej mi vedět..A.

arrow
profile_image
Bedna
od 12. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

75

Teď si nejsem jistá,ale je to možné čerpání z účtu jakoby do mínusové částky?
Mám ale pocit že to jde max 30 000- 20 000.My potřebujeme 100 000kč.

arrow
profile_image
ajjakk
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

betty0

Kontokorent má stejný podmínky jako půjčka a to ve všech bankách, potřebuješ daňové přiznání nebo potvrzení o příjmu.Ale ČS dělá půjčky pro začínající podnikatele..

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

jenže jesti přítel pracuje jako realitní malkéř - k čemu v rámci podnikání potřebuje úvěr?

jim jde především o spotřebitelský úvěr

arrow
profile_image
Bedna
od 12. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

75

Matadi,ano přesně tak.Jedná se o spotřebitelský,potřebujeme to pro vlastní účely,ne pro podporu jeho podnikání.Já se v tom nevyznám,ale to bude asi problém že
Sakra,už jsem začínala mít radost že je to ok

arrow
profile_image
ajjakk
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

matadi

Když jsi bereš půjčku, ať už jako podnikatel nebo nepodnikatel, nikdo se Tě neptá, na co ty peníze máš, tohle je jen u hypoték a větších úvěrů pro firmy..

Znáš- Essox,nebankovní spojená s KB.
Najdi si to na netu a zeptej se.
Mám je vyzkoušené a jsou féroví (2 r.zpátky)

arrow
profile_image
Bedna
od 12. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

75

Nebo abychom si rozumněly,jelikož já v tom trošku tápuZa což se tedy omlouvám.
Peníze potřebujeme hotovostně(tedy ne aby nám někdo uhradil nezaplacené faktury) pro soukromé účely,jak říká ajjak aby se mne nikdo neptal na co ty peníze potřebuji,protože je chci využít na soukromé účely.

arrow
profile_image
ajjakk
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bedna

Neboj, dnes už jsou půjčky většinou bezúčelový, i pro podnikatele.Účelová je už dnes akorát hypotéka a větší úvěry..

arrow
profile_image
Bedna
od 12. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

75

ajjakk

Ufff,takže jde to?Já už jsem se lekla že to nepůjde.Přítelovi jsem to sdělila,a skočí se tam přímo zeptat osobně.Tak uvidíme,byla bych moc ráda kdyby to vyšlo.A tobě hrozně moc děkuji za tip!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené