arrow
Neprodává v Bazaru

Nemáte někdo zkušenosti nebo známé v prodejně Kika Letňany? Moc by nám to pomohlo.

Já tedy s Kikou nejsem vůbec spokojena. Koupili jsme si kuchyň, kterou jsme museli reklamovat pro škráblá dvířka a prasklý bok skříňky pro sklokeramickou desku a vestavnou troubu. Jeli jsme tyto části teda reklamovat, načeš nám do 3 dnů volali, že je to vyměněné a když jsme si dovezli domu novou krabici, tak jsme po rozbalení žasli....tyto poškozené věci jen zabalili do nové krabice. Rozčílení jsme tam jeli znovu, paní s náma opět sepsala reklamační protokol, ale jen na škráblá dvířka, protože nevěděla který je to poškozený bok (psali jsme mail do 2 dnů na kontakt na pána co nám napsala), ten však nikomu nic nesdělil. Museli jsme si nechat vyrobit novou skříňku pro tu troubu, tudíž nám je ta v reklamaci na ***. Když nám psali, že je zakázka hotová po měsíci, jeli jsme tam. Šráblé dvířka jsme dostali zbrusu nová, ale ovšem o té druhé reklamaci ani vidu, ani slechu. Pán psal tedy novou reklamaci až teď, tak budeme čekat další měsíc jak to dopadne.... a prej nechápe proč jsme si nechali vyrobit novou, nedokázal pochopit, že jsme nemohli čekat déle jak měsíc bez vaření a to ještě přes vánoce.......

No,já jsem si tam tenkrát při nákupu s mámou koupila ratanový stoleček se třemi šuplíky..V noci ležíme s přítelem a vzbudila mě rozsvícená lampička,přičemž můj milý ucho u stolečku a povidá:''To neni možný,asi tam máš myš'¨ A já:''Haha,moc vtipný,to tam šustí pytlíček,mám v tom nějaký drobnosti,tak asi to..''..No,zaposlouchala jsem se a řikám,to je fakt divný,hele,to je jako když se něco sype..Takhle to šlo asi 3 dny a finálně béžový hromádky na koberci od červotočů,během noci(kdy jsem všechno vyndala a dala na dlažbu na chodbu),tak na chodbě byla hromada jako blázen,takže bych po týdnu asi ču*ěla,kdyby mi ze stolečku zbyly dva klacíky
Mohly jsme si vzít nový,nebo vrátit peníze,takže za b)peníze a nákup nábytku v Kika již nikdy více..

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak to je taky dobrý teda...
já jsem si tam už tenkrát kupovala koženkové křeslo k pc stolu a zapomněli dát do krabice tu nosnou tyč, tu železnou. Tak jsem si pro ní pak jela, dali mi jí bez problémů, ale tahat to v mhd....by mě šlehlo :/
No my uvidíme za měsíc co se bude dít, ale jen tak to nenechám. 1490Kč není zas tak malá částka, abych jim to nechala.

arrow
profile_image
Noémi de Noir
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na internetu jsem četla spoustu hrozivých a tragikomických příhod z reklamací u KIKA. Bohužel už je zpětně asi nenajdu, ale udělala jsem si obrázek
Update: jednu jsem přecijen našla: http://knut.brloh.eu/item/reklamujeme-v-kika-nabyt ek-letnany

arrow
Neprodává v Bazaru

Noémi de Noir

Tak to mi ani neřikej škoda 15-ti stovek....asi si tam vezmem našeho strejdu a ten tam udělá trošku čoro moro

arrow
profile_image
Noémi de Noir
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Gabilka: Tak to mi ani neřikej škoda 15-ti stovek....asi si tam vezmem našeho strejdu a ten tam udělá trošku čoro moro

Tak jsem ještě našla http://pallotto.blog.idnes.cz/c/81290/Obchodni-dum -hruzy.html chce to asi pevné nervy

arrow
profile_image
terezak
od 12. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já měla asi štěstí. V Letňanech jsem reklamovala prasklý porcelánový lustr za asi 3 tisíce a uznali a peníze vrátili. A to jsem tam šla s tím, že asi neuspěju, že mi řeknou, že jsem měla do krabice vlézt dříve než jsem lustr koupila, že jsem si lustr mohla rozmlátit sama, ale opravdu v pohodě.

arrow
profile_image
svetluska
od 7. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tj děs ta Kika...my stále čekáme cca 3 měsíce jen na blbé vyjádření, že jsme zaplatili sedačku několik desítek tisíc a dodali nám jeden díl nepotažený orig. látkou. Nafoceno, posláno a nic...prý mají půl roku na nevím co...takže asi ČOI, jen volala nějaká nová paní stylem, jako jestli už to máme vyřešené..a at si zavoláme výrobci. Drzost neskutečná a ani nemluvím o nábytku do kanclu...jsem si taky užila výměn, diskuzí a stavění nábytku, Zaplať a nazdar. Nikdy více.

arrow
Neprodává v Bazaru

No tak to jsem teda zvědavá jak to dopadne.
Noémi de Noir - děkuji za odkaz, zajímavé čtení.

Teďka chodíme jen do ikei a tam je to zatím všechno v pořádku, jen ta kuchyň v kice no..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené