arrow
profile_image
skubiii
od 5. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky, máte některá zkušenost se spořicím účtem u Air Bank?
Ráda bych si u této banky začala spořit...
Díky moc

Je výhodný, ÚS nyní 2,5 % (může se měnit nahoru nebo dolů, dle situace na trhu). Peníze můžeš kdykoliv vybrat bez nějaké sankce. Top 3 garance (úrok bude patřit mezi 3 nejvyšší)

arrow
profile_image
skubiii
od 5. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Díky za informace...asi si ho založím...jen mám trošku nedůvěru . když je na trhu teprve krátce

Air Bank je člen skupiny PPF a ta už je tu dlouho.... Navíc vklady klientů jsou ze zákona pojištěny až do výše 100 000 EUR, nemusíš mít žádný strach vážně 3 měsíce na zkoušku zdrama, zrušení účtu zdarma

arrow
profile_image
Nikolieta
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Air banka vypadá určitě dobře. Je pravda, že je nová, ale patří do velkých finančních skupin (česká PPF bohatého Petra Kellnera) ... mohli bychom čekat stabilitu
Pojištění vkladů do 100 tis. EUR, resp. ekvivalentu této měny (cca 2,5 mil Kč) platí pro všechny bankovní účty. Plusy jsou tedy poměrně vysoký úrok 2,5 % a česká banka. Recenze spořicího účtu Air banky
Jak píše kleris2 ... mají tam ty 3 měsíce na zkoušku a to se hodí. Poplatky vrátí na konci měsíce.
Osobně jsem vyzkoušela a jsem spokojená.

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Teď jsem si u nich založila spořící účet, tak uvidíme. Na pobočce byli ochotní a co o této bance zatím vím, tak mi přijde férové a vcelku výhodné (alespoň pokud jde o ten spořící účet)...běžný mám Fio a měnit rozhodně nehodlám

arrow
profile_image
Nikolieta
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lillly1:
jj, Fio je také dobré sice zkušenost nemám, ale ta jejich politika je celkem stabilní a poplatky adekvátní

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené