arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, jsem střevo a i přes hodinové zkoušení jsem stejně neodhadla velikost kalhot. Účtenku od nich mám, ale visačky už bohužel ne. Byly kupované v půli března. Máte některá zkušenost s takovýmto vrácením zboží? Neměla bych problém ani s výměnou, ale ty samé v menším neměli, ale klidně bych si vybrala i něco jiného. Na infolinku, co mají uvedenou na stránkách, se nemůžu dovolat (v neděli se ani nedivím) a Takko mám teď daleko, jinak bych se samozřejmě zeptala u zdroje.

Edit: Jen doplním, že vím, že vrácení možné je, ale jde mi hlavně o tu absenci visaček. Jednou jsem vracela, ale bylo to právě s visačkami.

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím, že to nepůjde...Zboží jde vyměnit jen do 14 dní a navíc musí být s visačkami....

Já si taky myslím, že ti to nevemou, ale za zkoušku nic nedáš, že. Ono takhle by si mohlo plno lidí koupit oblečení, pak nosit měsíc a po měsíci bez visačky chtít vrátit jakože jim nesedí. Tomu se asi budou chtít vyvarovat.

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji bucinek07: Ono takhle by si mohlo plno lidí koupit oblečení, pak nosit měsíc a po měsíci bez visačky chtít vrátit jakože jim nesedí.

Je mi to jasný, říkala jsem si, že takový VIP přístup bude jen u nás v krámě. Radši je hodím na Bazárek.

Cituji Kubacis: Radši je hodím na Bazárek.

No určitě tam aspon zavolej a zkus se zeptat. Ale myslím, že nebude problem je někde prodat

arrow
profile_image
1206Luccy
od 11. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Řekla bych,že problém bude spíš ta doba. Protože bez visaček vracím bez problému,ale ne za takovou dobu. Zkus se poptat a pak napiš,jak jsi dopadla

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na 1206Luccy:

Co jsem tak koukala na internetu, tak se ve spojení s Takkem zmiňovala nejčastěji doba 6 týdnů, já je mám doma cca 3. Ale dovolat se mi tam nedaří a než se tam dostanu, tak ten měsíc asi uplyne, tak je radši zkusím udat. Díky holky.

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Doba problém není. V Takku se dá měnit do 6-8 týdnů (přesně nevím), ale bez visaček nebo účtenky ti to nevezmou!

arrow
profile_image
nelu1920
od 31. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Např. v CaA mi kdysi řekli, že musím hlavně donést tu visačku, i když bude odstřihnutá... kupovala jsem tam něco pro manžela a nebyla si jistá velikostí Ale jak je to v Takku, to netuším...

arrow
profile_image
sisi777 mojeid
od 14. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
60    0
Číst hodnocení

Já mám s Takko fashion jen ty nejhorší zkušenosti s výměnou nebo reklamací, už bych si tam nic nekoupila!! Podle mě ti je bohužel bez visaček nevezmou.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené