arrow
profile_image
aisha
od 15. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zdravím,chci se zeptat, kdo máte zkušenosti s PayPalem - za jak dlouho by se měly objevit peníze na účtě, pokud mi přišla přes PayPal platba ze zahraničí?
Zaplaceno bylo v neděli a já tu položku dodnes nevidím na účtě.
Vím, že pokud platím já - třeba na eBayi, tak max. za 2-3 dny se mi částka strhne z účtu.
Díky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já přes paypal většinou jen platím a pokud vím, tak prodejce má peníze na účtu hned..
Takže i ty bys měla mít platbu již na účtě, pokud bylo zaplaceno

arrow
profile_image
slávička
od 24. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně byly vráceno několik plateb,které jsem platila přes Paypal.Většinou se mi objevily do 4 dnů na účtě.Když Ti dotyčný,který Ti má platit peníze přes paypal opravdu platbu zaslal tak Tě paypal emailem vyrozumí,že tenonen Ti posílá tuatu častku,a že se ti na Tvém účtě,který je spojen s Tvým paypalem zobrazí jako.....(a tam většinou je jméno plátce ).Přišel Ti ten upozornující email od paypalu,že ti bylo něco zaplaceno?

arrow
profile_image
aisha
od 15. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ten mail přišel právě v neděli, klikla jsem na PayPal a tam jsem měla odkliknout, že částku akceptuji, což jsem udělala.
Tak nevím....

arrow
profile_image
slávička
od 24. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to já mám jinak.Mně přijde emailem upozornění,že mi byla zaslaná platba a po cca 4.dnech to mám na svém účtě.Nemusím nikde nic odklikávat.Ale je fakt,že mně byly vždy jen vráceny platby.Možná,že při příjmu peněz je to jinak.Zkus třeba najít odpověd tady na těch stránkách http://podpora.dgx.cz/paypal/

arrow
profile_image
aisha
od 15. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na slávička:

Díky moc, teď jsem na to koukala, tak píšou, že příjem peněz může trvat 3 - 5 dní, na PayPalu uváději dokonce 7 pracovních dní a pak prý se obrátit na banku.
Tak ještě vyčkám.
Každopádně moc díky za info

Hodně záleží na tom, odkud peníze přicházejí, respektive na převodu mezi různými měnami. Slyšela jsem, /kámoška tak převádí peníze často/ že třeba ze Slovenska přes Pay Pal trvá platba opravdu 5 dnů a více. Dolarové platby mi například účet ukáže už druhý den. Je to fakt závislé na tom, která země jak Pay Pal využívá a akceptuje.Každopádně, čekej a důvod k neklidu bude nejdřív až za ten týden.

arrow
profile_image
barunka91
od 18. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobry den,

Prodala jsem nějaké věci na ebay a na svém účtu u Paypal mám starou ztracenou kartu vedenou-účet je ale stejný,mám se bát,že mi peníze neřrijdou kvůli staré kartě? Zapoměla jsem si ji tam změnit :-/ nebo karta nemá na příchozí platby vliv?

arrow
profile_image
aisha
od 15. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych to řešila přes zákaznické centrum...myslím, že karta každopádně vliv na platby má - mně když třeba končila platnost karty, tak mi to signalizovalo na PayPal i na eBay, že mi za tolik a tolik dní končí platnost karty, takže asi roli hraje..ale ty peníze by se neměly ztratit, takže bych se každopádně obrátila na zák. linku.

arrow
profile_image
barunka91
od 18. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

dnes, 18:58:16 - Připojeno během spojování:
PayPal příchozí platby

Dobry den,

Prodala jsem nějaké věci na ebay a na svém účtu u Paypal mám starou ztracenou kartu vedenou-účet je ale stejný,mám se bát,že mi peníze neřrijdou kvůli staré kartě? Zapoměla jsem si ji tam změnit :-/ nebo karta nemá na příchozí platby vliv?

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

peníze ti přijdou normálně na paypal účetk tomu kartu nepotřebuješ... nicméně ti nic nebrání, tam uvést novou kartu, když už sis vzpomněla, že to tam máš špatně

arrow
profile_image
barunka91
od 18. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Moc děkuji za informaci,moc to s PayPalem neumím
Dala jsem tam nějak akceptovat platbu a přišlo mi na email potvrzení ,že mi to bylo převedeno...tak snad to bude ok...jen mě trochu zarazilo,že mi to tak potvrdilo všechny čekající platby...nevíte jak dlouho trvá připsání na účet?

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na barunka91: na paypal se ti to připíše hned... A tam už to zůstane, na tvůj běžný účet už to nejde, máš to prostě v paypal pokladničce a můžeš odtamtud zase platit svoje nákupy... A když se částka přijímá, tak by to mělo přijmout jen tu, kterou potvrzuješ, ne všechny

arrow
profile_image
barunka91
od 18. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

A to nejde dostat nějak na můj účet?

arrow
profile_image
Jancysska
od 8. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nějak to jde, ale konkrétní postup neznam protože to nedělam, musíš na to mít účet, který přijímá platby ze zahraničí a musíš znát IBAN (ale třeba Mbank tyhle platby nepřijímá, ČSOB ano, takže záleží na tvé bance) a co jsem slyšela, tak je za převedení na účet dost tučný poplatek

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené