arrow
Neprodává v Bazaru

Každý o tom mluví, už si někdo z vás pořídil tento účet? Jde to jednoduše přes poštu. Máte zkušenosti?

arrow
profile_image
teruskaaa
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, mám účet u Zuna asi od začátku srpna, to ještě nabízeli na půlročním termínovém vkladu 3,5 procenta normálně jsem vyplnila všechny ty údaje, co požadujou na netu a pak asi do 3 dnů dojel kurýr, který mi dovezl smlouvy, ty jsem podepsala, pak se účet aktivoval přes internet tuším, a bylo to
když už máš účet aktivní, můžeš si zase přes net požádat i o kartu, ta mi přišla poštou asi za 5 dnů (a nebyla doporučeně, to mě překvapilo), zase se aktivovala přes net, mohla jsem si i zvolit vlastní pin. Jo a mimochodem tak karta je moc hezká
jinak, to internetové bankovnictví mi přijde dost user-friendly, peníze si můžeš jednoduše převádět mezi běžným účtem, termínovým a spořením, vždycky tam máš i kalkulace kolik přesně na kterém vkladu a s danou částkou uspoříš, výpisy chodí mailem a celý mi to přijde jednoduchý na ovládání. Jedinou nevýhodou jsou zpoplatněné výběry z bankomatu, pze zuno svoje bankomaty nemá. Takže mám k tomu ještě účet ve Spořce. Ale jinak doporučuju

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuju, tak jsem si to vypsala a budu čekat

arrow
profile_image
Lucikik
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky bych si u nich ráda založila účet, ale bojim se, že to není moc velká banka, tak aby s tím pak nebyly problémy. A četly jste pořádně tu smlouvu? Není tam žádný podfuk?

arrow
profile_image
kellys
od 26. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lucikik: bojim se, že to není moc velká banka

ZUNO patří pod Reiffeisen bank, stačí se podívat na jejich hlavní stránku.

arrow
profile_image
Lucikik
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na kellys: No, to všechny banky. Fio spadá třeba pod ČSOB, ale ZK atd. mají samostatný.

arrow
profile_image
enniee
od 10. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lucikik: No, to všechny banky. Fio spadá třeba pod ČSOB, ale ZK atd. mají samostatný.

Možná se pletu, ale myslím, že Fio nespádá pod ČSOB a je samostatně, s ČSOB pouze spolupracuje - vydávají jim karty.. Tak mi to alespoň bylo řečeno..

Cituji Lucikik: bojim se, že to není moc velká banka, tak aby s tím pak nebyly problémy.

Všechny vklady jsou pojištěny do 100.000 euro, je to evropská směrnice. Tj. i v ČR ji musíme dodržovat.

arrow
profile_image
katka.c
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

holky, mohla byste se mi některá z vás ozvat na maila? potřebovala bych se na něco zeptat ohledně zuno. **********************

Cituji katka.c: potřebovala bych se na něco zeptat ohledně zuno.

Proč se nezeptáš tady?

arrow
profile_image
katka.c
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Je to složitější totiž. Dělám do školy srovnání internetových bank (mbank, zuno, air bank, equa a fio). Ve všech těchto bankám má někdo známý účet, jen v zuno ne. A já nevím, jakou formou zpřístupňují a jak vypadá jejich výpis z účtu. Tak jsem právě chtěla někoho poprosit, jestli by mi byl ochoten poslat výpis z účtu, v jakém formátu je možné ho pořídit atp. Samozřejmě že mě nezajímají konkrétní údaje (ty je možno začernit nebo jinak znečitelnit), jen forma, srozumitelnost a přehlednost. Tak by bylo fajn, kdyby se nějaká dobrá duše ozvala.

Reaguji na katka.c:
Nooo tak to bude opravu nějaká hodně moc dobrá duše Hodně štěstí.

arrow
profile_image
Nikolieta
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucikik:
Fio je samostatná banka - česká banka. Pod ČSOB spadá Poštovní spořitelna. Poštovní spořitelna je ale jenom obchodní značka. Není to tedy samostatná banka. Pořád se jedná o ČSOB - je to i ve smlouvách.

Jinak ZUNO mám a musím říct, že na mě působí trochu komplikovaně a moc ji nepoužívám. Ale úrok na spořicím účtu mají teď dobrý

arrow
profile_image
Yaasminka84
od 14. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já jsem se zuno taky spokojená Nejen že ta karta je fakt hezká, ale navíc se mi líbí že je tam hned číslo účtu a že si můžu zvolit pin sama, ale hlavně že jsou ty transakce zdarma a když sem měla něco na spořícím účtě, převedla jsem si to a měla to hned k použití a nemusela čekat 1 den jako u UCB. Tu zase používám na výběry

Reaguji na katka.c:
Já klidně budu ta dobrá duše mě to nedělá problém Pošli mi do SZ mailík.

arrow
Neprodává v Bazaru

Má Zuno i podnikatelský účet?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené