Ahoj holky,

potřebuji radu. Mám PayPal s účtem u České spořitelny. Dobíjení vždy fungovalo tak, že jsem si vyplnila dobíjecí okénko, a na mne to pak vysypalo č.ú., vs, ss a vše, podle čeho se spáruje platba.

Teď jsem chtěla dobít znovu, ale bohužel dobíjecí okénko zmizelo (vyzkoušeno v chrome, exp, opera) a jediný identifikátor pro platbu je transfer ID, co se má psát do poznámky.
Což se přiznám, že mi přijde hodně divné a jako nějaká černá díra, kam mi keš zmizí a udělá papá.. Třeba se pletu, a to doufám, že se pletu, protože si ty peníze potřebuji převést dost nutně a není to zrovna malá částka

Takže nynější postup je ten, my account, top up - a zde je pouze č.účtu a transfer ID.
A poznámka od podpory pp je: Když převádíte peníze z bankovního účtu na PayPal, nezapomeňte zadat své Transfer ID (Identifikační číslo převodu) do kolonky s názvem převodu, do poznámek nebo do sdělení.
Je to normální nebo není?

Díky moc za všechny reakce.

arrow
profile_image
bobkova
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tý a mně přijde, že už to je takto dlouho. alespoň já si dobíjela paypal jenom přes tohle id v poznámce.... a naposledy jsem si ho dobíjela asi před rokem.

Cituji bobkova: že už to je takto dlouho. alespoň já si dobíjela paypal jenom přes tohle id v poznámce.... a naposledy jsem si ho dobíjela asi před rokem.

Já dobíjela cca před třemi týdny ještě přes to okýnko.
Takže když to dobiješ takhle, peníze v pořádku dorazí?

arrow
profile_image
bobkova
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji ShoesManiac2: Já dobíjela cca před třemi týdny ještě přes to okýnko.

hele, tak možná to bylo kdysi takto a teď je to nanovo zase tak? fakt nevím. vždycky jsem dobíjela přes tohle id (jo a mám komerčku, tak možná je to tím?). je tam tedy podmínka, že musíš dobíjet z účtu, který je na stejné jméno jako paypal. pak jen do poznámky lupneš to id a všechno... peníze jsou na paypalu tak za ty tři dny.

Cituji bobkova: je tam tedy podmínka, že musíš dobíjet z účtu, který je na stejné jméno jako paypal. pak jen do poznámky lupneš to id a všechno... peníze jsou na paypalu tak za ty tři dny.

Tak to jsi mě uklidnila, děkuju PP i účet je na moje jméno, takže by to mělo být v pohodě

Taky jsem dobíjela PP účet a ID jsem uvedla do poznámky. Jako VS ani uvést nejde, je moc dlouhé. Dorazilo vše v pořádku. Ale nejdřív jsem teda cvičně převedla 1kč, jelikož jsem taky měla obavy

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Neni snazší si paypal spárovat normálně s účtem? Peníze se vám pak strhávají rovnou z něj, stejně jako se rovnou na účet připíšou, nemusíte nic nikam posílat

Cituji Majduš: paypal spárovat normálně s účtem?

Asi by to snazší bylo, ale já ho fakt používám minimálně, takže je pro mne tohle jednodušší. Nebo resp.bylo, když tam bylo to hezké okýnko

Cituji Noblessa: Ale nejdřív jsem teda cvičně převedla 1kč, jelikož jsem taky měla obavy

Naprosto chápu, taky nechci házet peníze do černé díry

Cituji Michalinda222: takhle je to už více jak 2 roky

Dobíjela jsem před třemi týdny a bylo tam právě to okýnko Proto jsem tak překvapená, že tam teď není.
Ale je možné, že to je i bankou, pže kámoš má čs a taky čučel, že tam není a

Cituji bobkova: ždycky jsem dobíjela přes tohle id (jo a mám komerčku, tak možná je to tím?)

Tak hlavně, že to jde

arrow
profile_image
Ang9l
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já jsme si zřídila PayPal až nedávno a vždy tam posílám peníze přes to Top up, kde mám buď okamžitý převod nebo do několika dnů.
Používám ten okamžitý (nějaký TrustPay) a vždy peníze do 10 minut dorazily na PayPal účet.

Mně se zdá lepší použít tohle než to brát přes top up. Peníze jsou tam hned

Cituji Apperly: t tohle

Božeeeeeeeee, to je to moje okýnko!! Děkuju!!

arrow
profile_image
Ang9l
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Apperly: To je to stejné, co nabízí v top up. Jen se musí vybrat ten okamžitý převod

Cituji Ang9l: Jen se musí vybrat ten okamžitý převod


Každopádně vám všem moc děkuji!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené