Nazdárek holky, v pátek večer jsem ztratila před barákem peněženku s občanským průkazem, na Policii jsem hned v sobotu nahlásila ztrátu OP. Včera večer mi jí sousedka hodila do schránky, s tím, že jí hned v sobotu ráno našla se válet před domem. Takže jsem jela na Policii ztrátu zrušit, jenže po mě chtěli jméno paní, myslela jsem si, že se ta paní jmenuje jinak, než se jmenuje a nahlásila jsem špatné jméno. Myslíte, že by s tím mohl být nějaký problém a například jinou paní z baráku, jejíž jméno jsem řekla, by mohli nějak "vyslýchat" nebo tak ? Připadá mi to hodně nepravděpodobné, aby se s tím někdo zabýval, ale kdo ví ?

arrow
profile_image
sunnymoon
od 25. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to jméno není vůbec důležité, spíš když jsi to šla zrušit a řekla že ti to dala nějaká paní, ta aby nenapsali, našla nějaká paní ta tam dali její příjmení...ale určitě ji nikdo vyslýchat nebude akorát teda když s tebou psali záznam o ztrátě tak si už budeš muset asi vyřídit nové doklady, páč jsou vedené jako ztracené, záleží jestli to psali do pc, nebo jen do knihy...

sunnymoon
Napsal se normálně protokol do počítače, ale dokuď jsem si nezažádala o nové doklady, tak se to dá zrušit, na moje riziko, kdyby byla karta náhodou zneužita - kdyby jí sousedka zneužila... Takže mi radil pán na policii ať ten záznam nerušíme a zítra si vyřídím nové doklady... Ale té paní věřím, takže jsem to zrušila....

Díky moc, uklidnila si mě

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené