Prajem pekný deň,chcela by som sa spýtať,či niektorá z vás nemá skúsenosti s nejakým cenovo dostupným šampónom na podporu vlasov.Vlasy mám po prsia,som s dĺžkou spokojná,ale chcela by som mať vlasy ešte o niečo dlhšie.Skúšal už niekto obyčajný brezový alebo žihľavový (kopřivový) šampón?Aj tie sú vraj dobré na rast vlasov...Žiadne pilulky ani drahé zázračné oleje skúšať nechcem,najlepšie nejaký šampón do cca 10 eur (276kč).Plus ešte zmienim, že moje vlasy sú trochu suché a poškodené,ale zatiaľ čo som si všimla,rastú mi pomerne rýchlo.Ďakujem za každý návrh

arrow
profile_image
bilberry_day
od 5. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Blogerka

skúšala som Revalid ale ten neodporúčam, vlasy mi nezhustli ani nerástli rýchlejšie jediné čo že som dostala dermatitídu z neho . Tak snáď som ti aspoň poradila že čo nie

Reaguji na Pettttrushka: Nemáte s ním nejaké skúsenosti?Počula som o ňom chválu,ale neviem za aký čas by mi vlasy narástli dostatočne

Reaguji na bilberry_day: Dobre ďakujem za radu,tento mi odporučila kamarátka,tak vidím že radšej nie

arrow
profile_image
Horlyei
od 17. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja si koupila na Vánoce Alpecin Coffein tak snad!

Reaguji na Horlyei: Hej hej,o tom som tiež počula,ale akosi ma neláka kvôli zloženiu a parfemácii,ale môže byť dobrý,teda aj chválu som o ňom počula

Cituji Horlyei: Alpecin Coffein

Ten je dobrý, mně docela pomohl, brala jsem k němu panthenol. Parfemace je jako pánský šampon, ale po umytí to není cítit.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Avourella: skúsenosti

Koupila jsem si ho, ale moc jsem ho nepoužívala, takže nemohu říct

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ale s Biohar Max (na řasy) mám velmi, velmi, velmi dobrou zkušenost a doporučuji

Reaguji na Kajess: Narástli Vám po ňom vlasy? Teda ja dosť od šampónu očakávam a teraz hlavne hľadám niečo na podporu rastu vlasov prípadne niečo na hustejšie vlasy...

Cituji Pettttrushka: Napřiklad Biohar aktivátor

Tak ten na růst také doporučuji, užívala jsem spousty různých preparátů i z těch dražších a až u bioharu jsem poznala opravdu rozdíl a ne jen já, ale i moje kadeřnice mi říkala, že mám lepší vlasy + teda ještě užívám tablety z dm na růst vlasů a jsem hodně spokojená

Cituji Avourella: Narástli Vám po ňom vlasy?

Jak jsem psala, brala jsem k tomu i panthenol (zhruba 7 měsíců), vlasy mi konečně rostly víc než předtím, ale jestli to bylo jen šamponem, jen panthenolem nebo obojím, nevím. Každopádně jsem s ním byla spokojená.

arrow
profile_image
meda_beda
od 18. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sice to není šampon, ale mě na rychlejší růst nejvíce pomohla obyčejná lopuchová voda. Alpecin šampon je zase super proti vypadávání, když jsem ho používala tak jsem vyčesala max pár vlasů denně, ale dost vysušuje

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené