arrow
profile_image
akyna-00
od 13. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevím, co mám už dělat, protože mám krásné paletky. Celkem kvalitní, ale prostě ať dělám co dělám, vydrží mi maximálně 2 hodiny, potě mi stíny zalezou do očních záhybů. Používala jsem bázi od Essence, nejdříve jsem s ní byla spokojená, ale teď měním názor. Stíny se stejně slévají. Tak jsem si myslela, že když si koupím opravdu drahou bázi pod oční stín za 600 Kč, že stíny konečně vydrží celý den. Lituji, že jsem vyhodila 600 Kč za bázi, která je na nic. Co jiného používat, když mi nesedí báze?

A co sis koupila za bázi? Nedáváš jí moc? Essence je úplně totálně k ničemu.. O kvalitě těch paletek mám pochybnosti.. taky se mi vše slejvalo v mastnotě, ale třeba UD Naked Basics mi najednou drží bez báze i půl dne.

Popiš, jak tu bázi používáš. Třeba je to jen v rukách.

arrow
profile_image
akyna-00
od 13. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mufallo: A co sis koupila za bázi?

Právě, že jsem si koupila bázi na kterou jsem četla samé kladné recenze. Od UD. Mám masnější pleť, jestli by to mohlo být tím. Ale je to fakt zvláštní, že všem UD vyhovuje a mně prostě stíny stejně nedrží. ( A používám Sleek paletky - jsou krásně pigmentované a přijdou mi i kvalitní )

arrow
profile_image
akyna-00
od 13. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mishka999: Popiš, jak tu bázi používáš. Třeba je to jen v rukách.

Dám si na prst malinko báze a pak oční víčko bází natřu. Dělám jen jeden tah - od vnitřního koutku k vnějšímu.

Cituji akyna-00: Dělám jen jeden tah - od vnitřního koutku k vnějšímu.

Přijde mi to málo. Bázi rozmazávám tak dlouho až přestane být mazlavá, úplně vyschne a tah na víčku už jakoby nejde udělat, protože se prst o tu bázi zasekává. Čili těch tahů dělám kratších třeba 10.

arrow
profile_image
Mrsetnies
od 14. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bázi nepoužívám, ani jsme ji nikdy nevyzkoušela. Místo toho nedám dopustit na sypký transparentní pudr, nanesu ho na celé víčko v silnější vrstvě, rozmažu štětečkem do ztracena a poté nanáším stíny, vydrží mi na svém místě do odlíčení.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji akyna-00: Dám si na prst malinko báze a pak oční víčko bází natřu. Dělám jen jeden tah - od vnitřního koutku k vnějšímu.

Jeden tah je podle mě málo. Zkus tu bázi více "zapracovat", jak píše mishka.

Cituji Mrsetnies: nedám dopustit na sypký transparentní pudr, nanesu ho na celé víčko v silnější vrstvě, rozmažu štětečkem do ztracena a poté nanáším stíny

To jsem zkoušela, ale stíny mi i tak nedrží, takže také musím používat bázi.

arrow
profile_image
Nora4
od 6. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zkus bázi od Zoeva. Není drahá a neznám nikoho, komu by neseděla

arrow
profile_image
ninive
od 6. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem vyzkoušela bázi od Avonu a kupodivu dobrá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám bází asi 5 (Essence, Elf, Mary Kay, Artdeco, UD) a stíny mi na všech vydrží od rána do večera. Dávám opravdu jen maličko a až k obočí. Před aplikací stínů vždy tak minutku počkám aby se báze vstřebala. Proto si osobně nemyslím, že by byl mezi jednotlivými bázemi nějaký veliky rozdíl. Buď to bude v typu pleti a nebo v aplikaci. Zkus zmenšit dávkování a počkat než se báze vstřebá a natřít si bází opravdu celé víčko, řeba to pomůže A ještě mě napadá že pod bázi by se neměl aplikovat oční krém, ten by se měl dávat tak půl hodiny předem.

Holky, je zbytečné doporučovat zakoupení jiných značek bází, když ji slečna špatně používá Myslím, že jí stačí bohatě, kterou má teď, jen to chce změnit postup.

Jsou báze lepší a horší, třeba Zoeva či Artdeco budou snadno překonány Narsem nebo UD.. Ale tady bude problém v nepečlivosti. Nestačí jen tak máznout, potřeba pečlivě rozťupat co nejvíce do tenka. Kůže není rovné sklo, je potřeba vyplnit póry, ale cokoli nad už je přebytečné.. Totéž platí u bází pod makeup, tam si taky všichni pořád stěžují.. Je dobrý před bází se otřít papírovým ubrouskem od přebytečné mastnoty z krémů a také nějaký odstup mezi aplikacemi, aby se vše zasáklo a usadilo.

Reaguji na mufallo: Reaguji na mufallo: přesně tak

arrow
profile_image
Nora4
od 6. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mufallo: Zoeva či Artdeco budou snadno překonány Narsem nebo UD

Zkoušela jsem jak Nars tak UD a vrátila jsem se vždy k Zoevě

Cituji mufallo: nějaký odstup mezi aplikacemi, aby se vše zasáklo a usadilo.

Přesně tak... Patlat to na sebe páté přes deváté opravdu není to pravé ořechové...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené