arrow
profile_image
Jennaaa
od 24. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, má už někdo ten nový lak od essence? Píší tam že svítí ve tmě? Mám ho koupený, ale ve tmě teda opravdu nesvítí. Neni to jen třeba na to UV světlo, nevíte někdo? Tak proč tam píšou že to svítí ve tmě když nesvítí.

arrow
profile_image
Jennaaa
od 24. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tady je ještě obrázek URL

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak zkus to dát třeba pod žárovku nebo na slunko. Třeba to je jako solární panel...

Fakt nevím, ale taky mě to zajímá....

Tyhle "laky do klubu" svítí pouze pod UV světlem

arrow
profile_image
Rain
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak, je to hodně nešťastně pojmenované. Když je na obalu napsáno, že svítí ve tmě, budu předpokládat, že svítí ve tmě a ne pod UV světlem...

Jinak skutečně svítící ve tmě měla v halloween limitce China Glaze a ten fosforeskuje hezky. Pak jsem ještě v takovém tom obchodě "vše za 30" koupila samolepky do gelovek a ty vydrží svítit i pár hodin .

arrow
profile_image
Rain
od 6. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě přihodím fotku (z netu).

Ghoulish Glow

arrow
profile_image
HanLiu
od 8. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám trochu OT, ale kde jsi to koupila? Tady po Praze mají všude poloprázdné stojany a obzvlášť barevné laky, jsou z 90% prázdné, ale nové ještě nedali.

arrow
profile_image
pehamek
od 21. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na HanLiu: V Praze prý ve Vodičkové v Rossmanu už novinky mají. Respektive někde jsem četla, že si tam někdo koupil pigmenty, tak nevím jak s lakama.

arrow
profile_image
Jennaaa
od 24. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na pehamek: jj tam za Palladiem jak je ta ulička, kde je Nílá labuť tak tam kousek za tou labutí, směr od paladie je rosman a tam maji novy veci, laky ty novy i pigmenty, vse maji

arrow
profile_image
Kamilie
od 28. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Lak skutečně svítí ve tmě a nikoliv pod UV, ale musí se nasvítit. Dnes jsem si ho koupila a po minutě pod zářivkou mi trošku svítil

arrow
profile_image
Yolanee
od 16. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kamilie: Toto téma bylo o Glow in the Dark, což je lak co svítí pod UV světlem. Novinka Glow in the Night svítí ve tmě a, jak jsi psala, opravdu svítí. A svítí pěkně.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené