arrow
profile_image
eiva
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky co vše se dá namíchat v lékárně na akné? Už jsem se doslechla o zinkové pastě + černý ichtamol v poměru 1:1 , a také o Jarischově roztoku bez parabenů.
Co si necháváte namíchávat vy? Ráda bych znala konkrétní ingredience a máte nějaký tip na míchanou pleťovou vodu třeba s obsahem síry?

arrow
Neprodává v Bazaru

To by mě zajímalo hlavně co je účinné,mě kožní napsala nějakou vodu a hrůza svědí mě celá tvář a mám to ještě horší

arrow
profile_image
Semiška1990
od 31. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já jsem si ve škole na laborkách dělala sírovou suspenzi, je tam éter a líh, takže to hezky vysušuje, musí se nanášet ale pouze bodově přímo na akné. Jinak mě to pomáhá, když se mi udělá nějaký ten pupínek nevím jestli ti to udělají v lékárně, ale můžeš se zeptat..

RSB líh - ale ten raději jen lokálně, docela vysušuje.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na bucinek07:
No právě,mě kožní taky něco takového napsala a dost mi to vysušuje a loupe se mi kůže a jsem ted jak po spáleninách

Cituji lussera: něco takového

Co takového?
Ono to chce zároveň hydratovat. Pak to bude lepší.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na bucinek07:
acnemycin mám tvář ted jak po popáleninách..,už jsem to promazala,tak ta kůže se odlupuje líp,ale stále to pálí a mám to červené jako popálené

Cituji lussera: mám to červené jako popálené

Tak to může být alergická reakce. Já měla po benzoylperoxidu (duac gel a aknemycin) obrovský problémy a léčila sem to týdny. A to sem použila pidi množství na malej kousek kůže. Doporučuju Jarishův roztok - obklady. Po těch mi to prvotně splasklo a pak se to začlo léčit.
Jinak ten RSB líh by ti neměl nic moc udělat, jen vysušit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na bucinek07:
A to mám říct v lékarně ten roztok Jarishův?No dnes jsem koupila saloxyl tak ted jsem namazaná ,štípalo to,ale už přestalo..hrůza,stydím se i ven..Jde to vidět i přes vrstvu make-upu jak popáleniny strupy nebo co .. Ta kožní je naká divná nikdy sama neví co mi má dát,jak to léčit.Pokaždé mi řekne jen antikoncepci a tu nechci.Měla jsem to právě dříve z ní a to jsem používala ty na akné.. Měla mi nasadit antibiotika a né takovou agresivní vodu nebo co toje.Moje stará kožní mi psala excipial mléko,to mi pomáhalo a líh,měla jsem čistou plet.Tahle neví co stím..Ale mám to ,každý rok stejně koncem května,větší výskyt akné

Cituji lussera: A to mám říct v lékarně ten roztok Jarishův?

Jasný, je tu o něm hodně psáno, tak si klidně pročti recenze

arrow
profile_image
cutie7
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

RSB, Jarish, Pasta Zinci Oxydati a tiež vie, že som minule miešala niečo s kys. citronovou ale momentalne si fakt neviem spomenúť čo to sakra bolo....

Inak ten ichtamoyl je tiez dobry,ja ho pouzivam na exzemy...inak co sa tak skúsiť opýtať v lekárni ?

RSB a Jarisch su super na dezinfekciu a vysusenie.... mne to dosť pomáhalo na tvári

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na cutie7:
V té naší lékarně je stará lékarnice ,pokaždý ,když tam jdu pro něoc kouká na mě jak na blázna kde jsem to vzala a řekne,že nemají až budu trošku vypadat lépe zajdu do jiné..

arrow
profile_image
Lumetos
od 16. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pro Jarischův roztok jsem chodila také, ale nečekej zázraky. Není to na akné, spíš je to něco jako micerálka, nevysušuje, nepálí ..Používá se hodně při dermatitidě ... Ale i pro normální pleť je fajn A zinková mast opravdu vysušuje, já po zinku neměla moc pěknou pleť celkově

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lumetos:
Tak tu zinkovou mast jsem taky měla a nějak mi to nepomohlo..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené