Holky, na Slovensku se už od konce listopadu prodávají nové šampony a kondicionéry Alverde, několik druhů - na blond vlasy, na hnědé vlasy, kofeinová řada pro jemné vlasy, avokádová řada na regeneraci atd. atd. Nevíte ve kterém DMku v Praze jsou k dostání? já je zatím nikde neviděla...

arrow
profile_image
Sick
od 7. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

v praze jsou jen ty na blond vlasy

Já mám ten kofeinový, ale tady jsem ho ještě neviděla, asi si opět počkáme

s kofeinem

saluska
a kde jsi ho koupila? na Slovensku? ach jo, proč se do Čech všechno dostává s tak šíleným zpožděním

Gadruna
Mám ho od kamarádky co pracuje v Rakousku, stál 2,55.
Třeba na těl.máslo od Alverde jsem taky čekala půl roku něž se z německa dostal sem

arrow
profile_image
balea12
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

saluska
a jak funguje?

Tak jsem napsala na email zákaznického servisu DM kdy je budou mít, a odepsali mi během pěti minut, že koncem února - začátkem března by měli DMka v ČR začít prodávat nové řady Alverde...ale stejně je to oproti Slovensku 3 měsíce zpoždění, a to jsme k Německu blíž něž Slovensko, fakt nechápu...

balea12
Pokud znáš ostatní Alverde, tak je to dost podobné až na tu vůni, tahle je taková zelená, trávová. Na nějaké účinky ho mám krátce, tak uvidíme.

arrow
profile_image
Sick
od 7. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dnes jsem v Praze ve Vodičkově ulici v DM viděla kofeinový šampon i kondicioner a mini verzi šamponu hrozen-avokádo

Sick
No jo, zase Praha... A u nás ve vidlákově to bude za měsíc Nevíš k čemu je ten avokádový?

arrow
profile_image
Sick
od 7. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Avokádový je repair a jinak mám zprávy, že v Brně a Ostravě byl taky někde viděn

arrow
profile_image
sajmi
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Sick: a mini verzi šamponu hrozen-avokádo

ony jsou i miniatury šamponu?Viděla jsem pár sprcháčku ,ale šampon ne.Jsem z Ostravy.

arrow
profile_image
Sick
od 7. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

sajmi
jsou bývají buď u pokladny, nebo na speciálním místě s miniaturama a nebo přími u Alverde...záleží pobočka od pobočky
Ostrava prý "bývalý kefur v mariánkách" a u pokladen jsem se dočetla

arrow
profile_image
kacpo
od 9. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak já jsem si dneska taky koupila ten kofeinový a je takový menší no...no ale tak na zkoušku je to dobré. kdoví, jak mi sedne...

arrow
profile_image
luxinka mojeid
od 5. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

V Brně v Olympii mají již v prodeji pár nových šampónů a kondicionérů i ty miniaturky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené