Ahoj holky,

chtěla jsem se zeptat, zda-li je možné jet na au-pair do Německa na měsíc? Na internetu jsem hledala, ale je tam všude psaná doba od 3 či 6 měsíců až 12 měsíců...

Chtěla bych sehnat ještě něco před Vánocema, myslíte že je to vůbec možné?

Nevím jak do Německa, ale já byla v Itálii pouze na letní prázdniny a šlo to i na měsíc.. Záleží na rodině, ale pokud by to mělo být v průběhu roku, proč by si brali někoho na měsíc..Co pak, vzali by si někoho jiného zase na měsíc? nevím, chtělo by to nějaké známe v Německu, pochybuju že nějaká agentura toto zajistí....

Reaguji na Miskulka:
Je to určitě možné, ale spíš v případech kdy si rodinu najdeš sama, agentura ti něco takového nenajde. Já našla na aupairworld.net a vyjela na dva týdny v prosinci - rodič ve střídavé péči, takže dýl nebylo potřeba. Akorát mě to vyšlo tak, že mi plat zaplatil letenku

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Neyslím si, že v takhe krátké době seženeš nějakou rodinu, natož na měsíc. Ani nechápu, proč by rodina v období před Vánoci au pair na měsíc chtěla. Holky jezdí na letní prázdniny, když například au pair rodiny jede domů, ale před Vánoci nikdo shánět náhradu nebude. Nehledě na to, že hostfamily jde o blaho dětí, a pro ně určitě není dobré mít nanny na měsíc.

arrow
profile_image
anysekk mojeid
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Miskulka:
Trošku se obávám, že je to dost nereálné. Vžij se i do situace rodiny - než si na novou au-pair zvyknou, děti se s ní sžijí, tak to nějakou dobu trvá a po měsíci au-pair zase měnit... Každopádně mrkni na http://www.aupair-world.net/ a pohledej, třeba budeš mít štěstí

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Kamarádka takle byla v Angli...jednou na měsíc a podruhé na měsíc a půl Jen si to vždy sjednávala hodně dopředu Ale bylo to teda o letních prázdninách.

arrow
profile_image
Narayan
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na letné prázdniny hľadali aj susedia od nás,ale len na dobu,kým sa nevrátia z práce. Ja osobne ale súhlasím s tým,čo napísala Reaguji na anysekk:

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud rodiny někoho potřebují na takto krátkou dobu, tak si spíš najdou někoho, kdo už v té zemi bydlí nebo nějakou live-out slečnu. Nejlepší je tam mít známé, kteří by ti trochu pomohli. No, ale zkus hledat, třeba na něco narazíš.

Holky, vážně děkuju moc. Známé tam bohužel nemáme, ale omrknu to. Když to nevýjde teď, pojedu o velkých prázdninách na ty 2 měsíce. Teď jsem chtěla jet z rodinných důvodů. Ale nejdřív to progooglim a pak se budu moct dál rozmýšlet.

Chtěla jsem se zeptat, kdo už takhle byl, jestli by mi nedoporučil nějakou stránku jako Reaguji na anysekk: děkuju

arrow
profile_image
anysekk mojeid
od 25. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Miskulka:
ségra přes aupairworld našla super rodinku a teď už au-pairuje v Anglii tak snad taky najdeš

arrow
profile_image
DestMarie
od 24. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Miskulka: nat ještě něco před Vánocema, myslíte ž

Vetsinou se jako aupair na mesic nikam moc nedostanes..to uz radsi nejaka sezónni prace by byla lepsi. Znam ale priprady, kde byly holky na ca. 2 mesice pres hlavni letni prazdniny.

Pokud te to vsak neodradi, urcite si najdi rodinku na internetovem aupair-portalu (aupair-village, aupair-world, easy-aupair). Normalni aupair-agentury nabiraji aupairky, ktere chteji vyjet na min. 6 mesicu.

arrow
profile_image
Paci256
od 17. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj
Všechno je možné Některé rodinky hledají aupairky i jenom na jeden měsíc - i když to není tak obvyklé jako na jeden rok. Většinou se jedná o prázdniny nebo když jsem děti dlouhodobě nemocné apod.
Nejlépe se registruj na nějakém aupair-portálu a zadej přesně který měsíc je pro tebe ideální a uvidíš, jestli se ti někdo ozve

arrow
profile_image
TerezaC
od 23. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky a co s pojištěním, když se nejede na více jak 6 měsíců? Chystám se odjet na cca 3 měsíce, abych se vrátila cca do května na přijímačky na VŠ, ale vůbec nevím, co s pojištěním :-/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené