arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
všimly jste si už nové řady Baley pro zničené a suché vlasy? Je v černém balení,hodně podobná GlissKuru. Nemá silikony a k dostání je šampon,kondicionér,kůra a olejíček. Mám už koupený kondicionér,použila jsem ho jednou a krásně voní,asi koupím celou řadu,hlavně ten olejíček se mi líbí,stojí kolem 80Kč a je ho tam mnohem více než toho olejíčku s pumpičkou. Zajímalo by mne,jestli opravdu uzdraví vlasy,máte již nějaké zkušenosti?

bal_oil_repair_art.j.jpg

arrow
profile_image
hvězdička001
od 15. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

to by mě také zajímalo

arrow
profile_image
muninek
od 13. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

taky jsem koukala

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hmm, tak to abych zamířila do drogérky

arrow
profile_image
-Paja- mojeid
od 10. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kolik stojí prosím ten kondicionér?

arrow
Neprodává v Bazaru

40Kč

Docela mě to zaujalo, že je to taky péče bez silikonů. Ovšem jenom klasicky šampon a kondicionér, olejíček je silikony nabitý (jako u ostatních značek): CYCLOPENTASILOXANE · CYCLOTETRASILOXANE · HELIANTHUS ANNUUS HYBRID OIL · DIMETHICONOL · PARFUM · HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL · ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL · LIMONENE · CI 40800

Informace mám přímo z německých dm stránek, na českých tohle chybí. V obchodě jsem na něj nekoukala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tineski: Silikony vadí pouze na pokožku hlavy,na konce škodlivé nejsou ba i jsou u někoho potřebné

Reaguji na Caisy: Fajn já když bez silikonů, tak úplně. A to mám kudrnaté, od přírody suché vlasy.

arrow
profile_image
CrystalPurple
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Túto tému som už založila dávnejšie, stačí hľadať....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na CrystalPurple: To se omlouvám. Jinak tam ale nikdo nic extra užitečného nepřispěl.

arrow
profile_image
Lejlaaa
od 22. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ach jo, v zásobě mám asi 7 různých šamponů, ale stejně budu muset tuto novinku vyzkoušet
Zajímají mě také účinky toho olejíčku

Cituji Caisy: Silikony vadí pouze na pokožku hlavy,na konce škodlivé nejsou ba i jsou u někoho potřebné

Ale po častém používání, silikony způsobují plihnutí vlasů, takže opatrně.

Cituji True: Ale po častém používání, silikony způsobují plihnutí vlasů

Takže jsem nebyla úplně mimo. Moc toho o silikonech nevím, jen používám na svoje vlasy Curly girl metodu, a tam jsou silikony vyloučené úplně, jedno jestli na pokožce nebo na koncích. Zákonitě, když se vlas obaluje a obaluje, tak ty vlasy musí zplihnout. Ani SLS v šamponech je z vlasů tak úplně nevymyje.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ano je to pravda Ale já pokud mám něco silikony tak dávám na posledních 5cm a to mi nevadí,protože si těch pět cm každý půlrok ustřihnu. Ale chápu,že někdo má po silikonech vlasy špatné a nemůže je používat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené