arrow
profile_image
gabus
od 5. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dneska jsem našla toto video z miss universe viz (04:35) :

zaujal mě ten beach look, zajímalo by mě jaký přípravek použil ten kadeřník, myslíte že to je něco jako vosk ve spreji ?

Předem děkuji ..

arrow
profile_image
jabima
od 2. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že by fungoval jakejkoli sprej na vlnité vlasy. Zkusím doma vyrobit

Cituji gabus: ajímalo by mě jaký přípravek použil ten kadeřník, myslíte že to je něco jako vosk ve spreji ?

to nevím, ale používá tam
biosilk - silk therapy
biosilk - beach texture

Podle googlu popis toho druhého:

Biosilk Beach Texture is an ideal spray styling tool that contains natural silk, vitamins, herbs and texturizing salts to create natural looking beach waves with volume, body, texture and ideal movement.All the tousled sexiness of beach hair minus the dryness, thanks to silk extract and panthenol, along with a small dose of texturizing Dead Sea salt.

Podle mě to bude spíš taková vodička, co díky těm látkám bude podporovat vlnění, ale řekla bych, že to docílíš čímkoliv (lak, tužidlo, gel ve spreji....) Princip je v tom smotání, ne v přípravku.

Fructis Beach hair spray Ale pokud si doma namícháš slanou vodu, tak bude působit podobně.

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak jsem samozřejmě musela hned na youtube a našla jsem, že na jeden šálek vody použít 2 lžičky mořské soli, kdyby to někoho zajímalo...

a nemůže ta sůl škodit vlasům? Je fakt, že u moře mám vždycky hezké vlnky, ale zase taky přesušené vlasy...i když za to bude moct i sluníčko, písek apod. Ale stejně....

arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Patty: sůl škodit vlasům?

já si myslím, že určitě vlasy vysušuje. Asi bych předtím nanesla krystaly nebo orofluido. Možná by to trochu ochránilo...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené