arrow
profile_image
Marek_Novak
od 18. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky, mám pár dotazů. Už delší dobu mám problémy s zašedlýma zubama. Když jsem byl mladej, tak jsem bral velice často antibiotika a moje sklovina je teď poměrně zabarvená. Používal jsem bělící pasty, pudry atd. a nic. Tak jsem šel na bělení zubů ZOOM a výsledek tak nula nula ***. Měl jsem ještě bělící pero, který bylo úplně k ničemu. Následně jsem chtěl vyzkoušet ještě britesmile nebo tak nějak, ale doktorka mi to nedoporučila, že prý to nebude mít valný efekt, protože takovéto ordinační bělení zubů je například horší než domácí bělení zubů . Prý prostupuje díky té lampě hluboko do skloviny a proto se zuby potom zase rychle zažloutnout. Tak jsem zkusil White Pearl, efekt lepší tak o 2 stupně. Už jsem s tím skoro spokojen, ale nevíte někdo, co dalšího bych měl ještě zkusit? Díky moc

arrow
profile_image
Barunka6
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Co jsem se dnes dočetla, tak je prý dobrý panenský kokosový olej.

Ahojky, já si bělila zuby dentálním gelem Opalescence 15%. Vždy na noc do zubní násady. Zoubky to skutečně dost vybělilo, ale pokud máš narušenou zubní sklovinu, tak nevím, jestli je to vhodné. Ono tenhle přípravek totiž tu zubní sklovinu naleptá. A také je to dost driják(nevim, kdo může snést 35%)... Zuby byly citlivé a bolavé, ale jen cca 2 dny po ukončení bělení.

arrow
profile_image
Marek_Novak
od 18. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No u ordinačního bělení mi dali normálně při konci prášky na bolest. Třeba u toho WP žádná bolest ani citlivost. Ale zase to trvá déle. Nejlepší by byl nějaký nástřik, jako u kůže.

arrow
profile_image
SUnfull
od 8. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Marek_Novak: A jaká byla spokojenost po ordinačním bělení?Já jsem objednaná teď k doktorce,ale bohužel nevím přesně čím to bude dělatWP už jsem zkoušela,ale výsledek nebyl úplně uspokojivý

WP jsem měla taky, to myslím, že je 10%, ale byly u toho hloupé ty násady a gel mi všude vytékal... no prostě fuj. Tak jsem to zahodila.
Opalescence je výsledek zaručen během cca týdne, záleží na těch zubech. A jinak mám vyběleno už rok a půl a bíllá stále drží. Takže se zkus zeptat u stomatologa na tento Opalescence, jedna dávka- stříkačka mě stála cca 200,- a násadu zhotoví tuším do 1.000

arrow
profile_image
Marek_Novak
od 18. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

No u ordinačního bělení mi dali normálně při konci prášky na bolest. Třeba u toho WP žádná bolest ani citlivost. Ale zase to trvá déle. Nejlepší by byl nějaký nástřik, jako u kůže.

arrow
profile_image
Marek_Novak
od 18. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ale ty násady jsou stejné, jako u toho Opalescence, ne? Neměla jsi je blbě utvarované? Opalescence je kolik, 15 - 25%. To už tě musí bolet slušně zuby co.

Nejsou, stomatolog, nebo zubní laborant je vytvaruje v přesné kopii jako jsou tvé zuby. A u toho WP je dost možné, že jsem je blbě vytvarovala . U OP je to 15- 35% tuším. A ta 15 je asi nejideálnější, do silnější bych rozhodně nešla. Už takhle to bylo nepříjemné. Jo a ještě jsem měla na zmírnění citilivosti takovou pastu- Elmex, jako hnědý gel to byl. To docela pomáhalo.

arrow
profile_image
JendaCake
od 18. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hle, já jsem zkoušel White Pearl a jsem spokojen. To: Petrolejaa > nesmíš se v tom koupat, ale používat to tak, jak návod káže!

arrow
profile_image
SUnfull
od 8. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

U toho WP je možné si napsat o náhradní násadky a pošlou vám je zdarma.Poprvé se mi to taky nepovedlo moc vytvarovat.

Reaguji na JendaCake:
já se v tom nekoupala , prostě jsem si to nevytvarovala správně a i při trošce gelu to prostě teklo, ble

Reaguji na SUnfull:
tak to jsem ráda, že nejsem jedinná

Zkus Crest Supreme, mě tyhle proužky vybělily zuby o hodně odstínů. Když jsem byla v Americe, používal to tam kde kdo, i na youtube jsou videa z výsledkama, v USA jsem si nakoupila zásoby, a když mi to tu v Česku došlo, tak jsem našla kontakt, co to z ameriky hromadně objednává a beru to od něj, ale jen tak 2x do roka, protože na vybělení to bohatě stačí, je to 14denní kůra a výsledky jdou vidět hned a pak je pokoj. Jinak WP bylo na houby, to mi nepomohlo, vcelku uspokojivé výsledky byly se zubním pudrem Eva, ale pouze ve smyslu hladkých a čistých zubů, něco jako pískování, efekt v barvě malý, ale ty zuby vypadají líp než po pastě...

nejlepší,co jsem zkusila a co skutečně funguje jsou Crest white strips supreme s 16% peroxidu,jsou to bělící pásky,krásně drží na zubech,nikde nic nevytéká,prostě super a fakt vybělí. dají se sehnat na ebay a je tu na ně i samostatné téma: https://www.omlazeni.cz/whitestrips-supreme-profess ional-7-22309-0.html
Btw. white pearl jsem měla také,ale jednak mi to nevybělilo a ještě mě z toho bolely zuby, slinila jsem ,no děs,ty pásky jsou proti tomu paráda.

crestwhitestripssu.jpg

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené