arrow
profile_image
Coryphee
od 26. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nazdárek dámy,
mám kaz na předním zubu a prý dost hluboký, jdu v červnu na vrtání a prý tam prování i nějaké vrtání bezbolestnou metodou. Nemáte některá zkušenost? Jak ošetření probíhá a kolit to asi tak stojí? Docela se divím, že sem tu na tohle téma nenašla žádnou diskuzi, když vemu v potaz, že je tu milion témat s prominutím na každý prd Budu ráda za všechny příspěvky

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

bezbolestnou metodou? tak to ti asi umrtví nějakou injekcí...jinak mě nic jiného nenapadá

arrow
profile_image
poella
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nemyslíš laserem? Někde v nějaké diskuzi jsem tady na to narazila. Ale jeden zub myslím vycházel nějak na 3 tisíce, což mi příjde jako zbytečné vyhazování peněz, protože když ti píchnou injekci, tak to taky nebolí

arrow
profile_image
pantherka
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

arrow
profile_image
tecerna
od 8. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se teda hrozně bála (taky sem prý měla hluboký kaz vepředu), zubařka mi dala injekci, jenže když mi ten zub začala vrtat, tak to byla šílená bolest Tak mi dala ještě jednu slabší a pak pro jistotu ještě nějaký sprej, pak už sem jen v klidu seděla a ani nevěděla, že mi něco dělá.. A s bílou plombou to stálo kolem 900 (každý má jiný ceník)
A bezbolestná metoda to nakonec byla taky..

arrow
profile_image
adrianqa
od 29. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No já našla novou zubařku,mladá holka,příjemná,sem moc moc spokojená a ta mi vrtá zuby nějakým speciálním vrtáčkem co trochu vibruje,ale ikdyž vrtala až ke kořenu zubu,nebolelo to,jen brnělo...

arrow
profile_image
Coryphee
od 26. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám na mysli ten leaser Já injekci mít nemůžu, měla jsem alergickou reakci. Sice jdou i jiná složení, ale chápejte mě, že to riskovat znovu nechci, týden na jipce mi bohatě stačil, nehledě na to, že si žádnou další absenci ve škole nemůžu dovolit. Ze zubaře mám panickou hrůzu, jako malá jsem vždycky před návštěvou musela dostávat tišící léky, které teda stejně nikjak zvlášť nepomohly, takže teď jako dospělá už si je ani neberu. Proto takový zájem o to laserové bezbolestné ošetření kazu

arrow
profile_image
leenee
od 7. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Já navštěvuji laserovou kliniku a tam mi dělají kazy laserem, rozhodně se nejedná vůbec o takovou částku jako jsou 3 000 Kč . Obvykle jsem dávala okolo 700-900 ale spíš okolo těch 700 mám takové tušení

arrow
profile_image
Coryphee
od 26. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na leenee:
tak to mě překvapuje, že to není tolik. A dávají ti pak nějakou výplň?Já ten kaz mám na předním zubu a je docela vidět, jak je to zahnědlé a když to teda neodvrtají, tak to hnědé zůstane? To bych nerada

arrow
profile_image
poella
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji leenee: ozhodně se nejedná vůbec o takovou částku jako jsou 3 000 Kč

Já v téhle diskuzi našla ty tři tisíce URL . Ale je pravda, že je ten příspěvek starší a navíc předpokládám, že v tom slečna měla zahrnutou i bílou plombu. Ty ji v tom určitě započítanou nemáš, viď? Zakladatelka píše, že má ten kaz velký, takže bych počítala aspoň s další tisícovkou na plombu...

arrow
profile_image
Martii
od 24. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na leenee:
A kam chodíš? Tohle mě zajímá, zubaře nesnáším..

arrow
profile_image
leenee
od 7. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na Coryphee: Já jsem měla z druhé strany předního zubu vlastně uprostřed obou, laser mi to odstranila byla mi tam dána bílá plomba a rozhodně jsem teda neplatila o žádnou tisíci korunu navíc

arrow
profile_image
leenee
od 7. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na Martii: LASER DENT Staré Město u Uherského Hradiště naprosto profesionální přístup, nehledě na prostředí, personál k zulíbání a první dentální hygienu v ceně 600 jsem měla zdarma a vyšetření rentgenem, který odhalí kazy i úplně malé nebo skryté, taky zdarma . Možná už se něco změnilo ale tak před 3 lety, když jsem tam přišla to tak fungovalo

arrow
profile_image
leenee
od 7. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

POZOR
Prodejce je na
černé listině.
Nebyla hodnocena

Reaguji na poella: Žádní tisícovka navíc se nekonala, to by mi mamina určitě rázně oznámila, že jsem platili víc, než obvykle

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené