arrow
profile_image
kamilka24
od 20. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Po celých tvářích se mi dělají malé bílé pupínky (něco ve stylu krupičky), které jdou velmi těžce vymáčknout. Z diskuzí tady na omlázku jsem myslela, že by to mohla být periorální dermatitida. Doktorka se nevyjádřila, řekla že možná ano, možná ne.. a dala mi jen mastičku, která nepomáhá.
Nemáte někde podobnou zkušenost? Myslím, že se o periorálku nejedná, když to není v blízkosti úst, ale na tvářích.
Používám pouze kosmetiku z lékařky a Jarish.

Taky si myslím, že jsou to milia, hledej v diskuzích nebo si rovnou dojdi k dobré kosmetičce, tam to dají dopořádku.

arrow
profile_image
deedee24
od 14. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Už jsem to psala do jiného tématu...na kožním mi řekli, že jsou to komedony (taky je mám na tvářích) a doporučili mi výrobky, co mám používat...a prý hlavně nenípat. Jenže kosmetička mi zase řekla, že pokud to není zánětlivé, tak se to prostě vynípnout musí, protože to tam jinak zůstane. Mělo by se to vždy hodně napařit (protože většinou jsou docela ve hloubce) a vynípnout a zklidnit kůži. Prý klidně i každý den. Takže čas od času fakt hodně napařím, snažím se vynípnout (hlavně ne nějak drasticky) a už je to lepší.

arrow
profile_image
dasha6
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji deedee24: Už jsem to psala do jiného tématu...

Jo to je pravda, pročti si tohle téma, pokud to nejsou mílie (či jak si to jmenuje), ale jen to co jsem měla já, deedee24 a myslím, že ještě něco podobného tam psala Swen (na ní jsem i reagovala, protože jsme měly asi ten stejný problém)tak já jsem se prostě naštvala a všechno to násilně vymačkala. Prostě jsem si vyčistila pleť, docela dlouho jsem masírovala jojobovým olejem a potom už to jelo (ale není to až tak snadné). Sice jsem byla celá červená (asi tak jako po hloubkovém čištění od kosmetičky-to jsem měla opravdu čistý obličej), ale druhý den to bylo v pohodě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené