arrow
profile_image
monuleS
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Máte někdo zkušenosti s tímto stahovačem chemické barvy? Vitalitys zázraky nesvedl a tento je levnější než Vitalitys, tak o něm přemýšlím........Díky za Vaše reakce. M.

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zkušenost nemám, ale řekla bych, že to ve složení bude dost podobné, nebo stejné

arrow
profile_image
Seima
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nedávno jsem ho objevila. dost mě láká, protože má poloviční cenu než ostatní stahovače.. (jako by jich na českém trhu bylo hodně... )
kdybys zkoušela, dej vědět jaký je

arrow
profile_image
lentilka006a5
od 30. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tak co, vyzkoušeno?

arrow
profile_image
JanickaOvecka
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Psala jsem na e-shop vlasy-kosmetika.cz a prý obsahuje čpavek a peroxid

arrow
profile_image
katy13
od 7. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky ja to mám vyzkoušeno uz dvakrat a chystám se na to zase.Poprvé jsem zkusila tuhle značku...jde to opravdu cítit čpavkem,asi jako když si dělate trvalou.Naposled jsem zkusila jinou značku ale nazev si nepamatují,každopadně vonělo to jako nějaký jahodový sirup ale dost nepříjemně,to už radějí ten čpavek.Jelikož ráda měním barvy vlasů tak radejí sáhnu po tomhle produktu než po odbarvovačích s velkým procentem peroxidu...Nemyslím že to vlasům neškodi vůbec,ale taky to nemůžu říct s jistotou,protože mé vlasy nejsou nejzdravější tak jako tak.V obchodě mi řekli že pokud mi to vlasy nezesvětlí hned tak si to můžu dat i dvakrat za sebou...což dělám.Takže z černé se náhle stane oranžová no a pak už jen nabarvit barvou kterou chci

arrow
profile_image
TerezkaC
od 9. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

dnes, 20:11:41 - Připojeno během spojování:
Black Server Hair Colour Remover - Stahovač chemické barvy

Chtěla bych se zeptat jestli někdo nemáte s tímto stahovačem zkušenosti. Je levnější a domnívám se, že složení bude podobné jako u dražších. Popřípadě prosím o radu, jak s tímto stahovačem zacházet, jelikož se ještě nemohu rozhodnout za zajít za známou kadeřnicí aby mi to udělala nebo říct někomu jinému ( nezkušenému). Předem děkuji za odpovědi

arrow
profile_image
katy13
od 7. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já si to dělám sama podle návodu...dvakrat za sebou,protože na poprve vlasy nejsou o moc zesvětlené...jsem docela spokojená.Je to jednoduchý způsob jak stáhnout barvu a následně nabarvit na odstín který chci...

arrow
profile_image
1vet
od 20. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na katy13: Ahoj právě přemýšlím o BLACK Server Hair Colour Remover - mám na hlavě tak 5 cm odrostlej černej !přeliv! od palette čokoládová - měla to být tmavší hnědá a bum...černá.....Svoje vlasy mám takový ty tmavší blond. Myslíte že mi tento stahovač nezničí vlasy? Nechci na ně právě už patlat barvy a odbarvovače.. To my to vymyje asi do rezava co?

arrow
profile_image
katy13
od 7. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na 1vet: Ahoj, no já si barvím vlasy právě na černo a černomodro, proto když chci změnu tak si napatlám 2krát ya sebou tohle a stáhne mi to tu černou šetrnějí než nějaký odbarvovač s peroxidem ...moje vlasy jsou tež tmavá blond nebo světlé hnědá už si ani nepamatují osobně nemám pocit že by mi to nějak ničilo vlasy a když tak si po tomhle dej nějakou dobrou masku a bude to v poho...jinak jo ta barva bude uplně rezavá...nebo spíš doslova oranžová ...takže je třeba nabarvit hned barvou kterou chceš...

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, když to máte na té hlavě, dáváte si vlasy pod igelitovou čepici?

arrow
profile_image
katy13
od 7. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ja si ji nedala...asi jsem měla co?

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no já si právě nejsem jistá, ale asi můžeš i nemusíš

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

méně než
10 příspěvků

Pod igelitovou čepici? Myslíte, že to má větší účinek? Není to přece klasickej melír nebo tak něco...Já měla kdysi dávno Vitalitys a ten byl dobrej, teď mi byla doporučena značka Bess, tak zkusím tuhle...

arrow
profile_image
MonicaP
od 22. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neodbarvilo se vám to flekatě ?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené