arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, odepisovala jsem na prace.cz na jejich nabídku brigády a oni se mi dnes ozvali. Mělo by jít o práci administrativní validace dat - práce na PC.
Brigáda by měla začínat dnes a být až do konec srpna, ale proč se mi teda neozvali dříve, abych mohla dnes nastoupit. Nemáte někdo s touto firmou zkušenosti? Nějak se mi to nezdá, nevím. A vzhledem k tomu, že bych si musela najít v Praze na tu dobu nějaký bydlení, tak nechci naletět.

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Aby to nebylo nějaký otravování lidí na ulici nebo po telefonu... to vždycky podobně maskujou (na pár pohovorech, kde nabízeli v inzerátu administrativní práci, a ve skutečnosti to bylo OVB apod. už jsem byla...)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nene, mělo by jít o práci na počítači - validaci dat, ohledně sčítání lidu.

arrow
profile_image
Mircca
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na simoneta:
Nevím jak samotní náplň práce, znám jen agenturu. Měla jsem přes ně brigády pár let zpátky léto 2006, 2007, a něco pak v zimě. Nebyl problém s domluvou, placením, …vše ok. Nevím jak teď.

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na simoneta: No, tu brigádu tam inzerují furt. Řekla bych, že kdyby to bylo něco takhle "poctivýho", tak už je dávno plná. Protože v dnešní době chce na počítači dělat každej. Ale tak třeba se mýlím... Snad sem přijde někdo, kdo s tím má osobní zkušenosti.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Mircca: Hele a když si tam zítra zajdu za tou agenturou, tak budou chtít abych nastoupila hned, nebo se den nástupu teprve domluví?

Reaguji na Misy: Ono jde o práci v čase 22-6h asi o ní takový zájem nebude.

arrow
profile_image
Misy
od 25. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak schválně pak napiš, jaks dopadla. Budu ti držet palce, ať je to něco seriózního...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak jsem se po nočním přemýšlení nakonec rozhodla, že tam nepojedu. Podle toho co psali v mailu, bych musela nastoupit hned, takže než bych si sehnala bydlení, musela bych každý den tam večer 2 hodiny jet a ráno zase 2 hodiny domů, byla bych unavená a asi bych to nezvládala. A přehodit si na 2 a půl měsíce den a noc by asi nebylo moc dobrý.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

A nakonec jsem i ráda, že jsem nejela, před chvilkou mi volala chlápek z jedné firmy, že mě zvou na pohovor ) Tak snad to zejtra vyjde

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené