arrow
profile_image
zuzka13
od 29. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
hledám kamarádku/y, které se chystají nebo by chtěly jet v létě pracovat do zahraničí - sběr ovoce, servírka apod. Je mi 23 a jsem z Ostravy. Chtěla bych vydělat nějaké penízky, ale samotné se mi do zahraničí moc nechce. Navíc jsem antitalent na cizí jazyky a ve dvou (popř. ve více lidech) se přece jen domlouvá lépe

arrow
profile_image
Ashley0
od 2. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A kampak bys chtěla a na jak dlouho ? Jsem taky z Ovy

arrow
profile_image
zuzka13
od 29. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ashley0:

kdekoliv kde je teplo, zrovna projíždím internet a hledám nějakou brigádku v zahraničí. Jela bych tak na měsíc nebo dva Nejlepší by byla asi itálie, chorvatsko nebo řecko. Nemáš nějaké zkušenosti?

arrow
profile_image
Ashley0
od 2. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No já kdybych jela tak urcite jen na měsíc,víc ne.Zkušenosti nemám ,učím se španělsky a anglicky ,ale nic extra

arrow
profile_image
zuzka13
od 29. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem se učila angličtinu, španělštinu a němčinu. Ale domlouvám se rukama a kolik ti je? Kamarádka byla loni a předloni v Itálii jako servírka a nemůže si to vynachválit.

arrow
profile_image
Lemonka-
od 4. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já taky hledam nějakou brigádu v zahraničí na léto, na měsíc na dva, jak ty. Ale zatím jsem nic extra nenašla a ty?

Do toho bych šla taky .. v květnu mi bude 23

arrow
profile_image
Corfu
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, pokud chcete pracovat měsíc, tak vám moc nezbyde až pokryjete všechny náklady, to se vám moc nevyplatí, minimálně 2 měsíce a ještě je to podle mě málo ))

Pokud vám jde opravdu o to vydělat peníze, tak je měsíc určitě málo - musíte počítat s výdaji za ubytováním, jídlo, cestu a i nějákou tu zábavu a pak toho teda moc nezbyde... Nejlepší je mít v zahraničí příbuzné nebo známé, kteří poskytnou alespoň to bydlení

arrow
profile_image
Anietish
od 18. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, taky bych chtěla do zahraničí ... ale vzhledem k tomu, že studuju střední, tak asi max na dva měsíce ... Kde hledáte?

arrow
profile_image
zuzka13
od 29. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Corfu:

děkuji za radu asi pojedu raději na 2 měsíce

zatím jsem na nic pořádného nenarazila ale zapojila jsem i kamarádku, ať se poptá, tak snad z toho něco bude

arrow
profile_image
zuzka13
od 29. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ale docela mě děsí ty agentury - spousta jich je podvodných

Reaguji na zuzka13: Kamarádky takhle vyrazily před několika lety do Itálie na rajčata a pak se soudily... Byly tam příšerné podmínky a peníze žádné, nakonec to bylo i všude ve zprávách.
Chtělo by to nějakou ověřenou, nejlépe někým známým

arrow
profile_image
zuzka13
od 29. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky a co takhle animátorky? docela mně to zaujalo

arrow
profile_image
Corfu
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji zuzka13: Holky a co takhle animátorky? docela mně to zaujalo

Pokud chceš jet jako animátorka, tak počítej min. se 3 měsíci, na kratší dobu většinou neberou A za druhý - není to pro každýho, je to tvrdá dřina, jak po fyzický, tak po psychický stránce, potvrzuju z vlastní zkušnosti

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené