arrow
profile_image
janaO.
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj všichni,

nepamatujete si náhodou někdo, kdy naposled měli v Camaieu svých 10 dní slev? Případně, jak často tyhle slevy bývají? Já totiž vůbec nemám na čas odhad...

arrow
profile_image
Untitled_
od 15. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně příjde, že to mají skoro pořád.
Kdykoliv jdu na nákupy, tak vidím obrovské slevy v Camaieu

jo to by mě taky zajímalo...a jestli jsou ty slevy v pravidelných intervalech...?

arrow
profile_image
luci
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Naposled byly před měsícem cca, kupovala jsem tam pár věcí ve slevě, za polovinu

arrow
profile_image
janaO.
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na loreeen:
Já myslím, že vyloženě pravidelně, jako hodinky, ty slevy nejsou, ale mám pocit, že by to mohlo vycházet tak cca 1x za 2 měsíce, možná častěji. Ale jak sem psala, nemám na to odhad, takže radši konzultuju... Jinak koukám, že třeba britské stránky HM už hlásí výprodej, tak snad se brzo taky dočkáme velkých slev.

Myslim si, že to bylo někdy na konci dubna? Mimochodem to je jediný období, kdy si v camieu nakoupim maj to tam totiž příšerně drahý (nebo aspoň na mě)

arrow
profile_image
janaO.
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Janicek: No já tam právě taky chodím nakupovat jen ve slevách. I když poslední dobou už ani to ne, protože mi přinde, že razí heslo ´´ať je léto nebo zima, v kytičkách, khaky a béžové je nám prima´´. Ale mám k nim dárkový poukaz, který co nevidět propadne, takže asi obohatim šatník o něco lehce boho...

Reaguji na janaO.: No je to veselý shop, mě se líbí jak to tam mají barevné ) Myslim, že na jaro a léto tam mají i pěkné kousky, ale mě je třeba líto dát za hadrovou sukni, lehkou košili nebo tuniku litra si radši počkám, pětistovka je mi milejší Můj nejlepší úlovek odtamtud je džíska (fakt jako z takový ty tužší džínoviny) za šestset v těch dnech slev. Tahám ji pořád (krom zimy samozřejmě) a je oořád OK, takže spokojenost!

arrow
profile_image
janaO.
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Janicek: Je fakt, že já mám práve z C. hodně oblečení, takže asi proto mi to už přijde dost stereotypní. Ale jako určitě si za ten poukaz něco vyberu, o tom žádná... Jen jsem poukazovala na to, že si prostě jedou ten svůj styl pořád dokola, což je podle mě trochu škoda.

Cituji janaO.: si prostě jedou ten svůj styl pořád dokola, což je podle mě trochu škoda.

Já právě nesnáším kytičky, volánky atp, a teď nedávno jsem tam ulovila perfektní pouzdrovky, hladké, černé, červené a bílé - úplně jednoduché a jsou super.
Jinak slevy tam myslím byly před měsícem.. cca.

arrow
profile_image
ave123
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Slevy mívají jednou do měsíce,poslední byli nějak před měsícem,takže je čekám každým dnem.Mají to tam předražené,sukně za litr,je podle mě moc,tak snad se brzy dočkáme

arrow
profile_image
xaranka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

16

Souhlasím s vámi, také chodím do Camaieu jen v období slev, dají se sehnat super kousky i se 70% slevou,miluji jejich doplňky.

arrow
profile_image
ave123
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dneska jsem si tam vyhlédla sukni a šaty,tak doufám,že už brzy přijdou slevy

arrow
profile_image
janaO.
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, tak v Camaieu už jsou slevy od včera. Jako ostatně ve většině obchodů.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené