arrow
profile_image
sabina1990
od 26. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hezkou neděli

tak nějak si teď dělám pořádek a vyhazuji různé časopisy a kolikrát i zapláču nad zbytečně utracenýma penízkama.

Chtěla jsem tak nějak zjistit, které časopisy pravidelně (i nepravidelně) odebíráte a které za to prostě stojí. Je jedno jaký je to žánr, ale zajímalo by mě i jaký třeba máte názor na různé vydáváné časopisy (zda jsou to bludy, časopis o ničem apod.)

Tak doufám, že mě nějakým časopisem budete inspirovat

arrow
profile_image
sabina1990
od 26. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Abych nějak začla:

Já pravidelně kupuji Knihovničku recepty a Dortománii - za mě super.
Dříve jsem kupovala pravidelně časopis Pošli recept (i speciál), ale poslední dobou mně přijde o níčem, nebaví mě, nelíbí se mně (kupovala jsem ho pravidelně asi 6 let). Stejně jako Blesk recepty nebo recepty Chvilka pro tebe... Dále třeba zatím ještě kupuji Dorty snů, ale ten mě moc zatím nenadchl teda :/ Jsem hodně na to vaření a pečení, můj obrovský koníček

Teď jsem přišla na chuť i časopisu Dieta a to bylo právě i to, co mě inspirovalo založit tohle téma, protože nevím co si o něm myslet. Časopis se mně moc líbí, ale právě nevím, jak moc je "vymyšlený", nebo zda je opravdu nějak "vědecky" podložený...

Pak se mně líbí i časopis Krimi, ale kvůli ceně, ho pravidelně neberu.
Minulý týden vedle mě seděla paní a četla si časopis Epocha a docela mě zaujal...

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ja som 2 roky pravidelne odoberala časopis Eva a teraz 1 rok odoberám časopis Emma. Nevidím v tom veľký rozdiel. Strašne tie časopisy v poslednej dobe zdraželi a ako študentke mi je ľúto peňazí. Čítavala som aj Zdravie.
Doteraz v Emme mi prišiel diár, nejaké vzorky (naozaj strašne málo), 2 tie tenučké knižky. V Eve čo si pamätám toho bývalo viac ale aj bola drahšia a prišiel mi v Eve aj uvítací balíček (cca 3 roky dozadu) kozmetika Max factor (vtedy sa to riadne oplatilo) bola tam maskara, lak na nechty, púder a lesk na pery.
Keby som zarábala tak si to zas predplatím ale inak do toho nevrazím. Ja som vtedy Evu objednávala na rok za nejakých 22 € a teraz stojí okolo 31 €!

arrow
profile_image
MarBella
od 28. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si pravidelně nekupuju nic. Dřív jem si každý měsíc kupovala Puls, ale to už je hooodně dlouho. Pak už to bylo pořád o tom samém dokola. Párkrát do roka si koupím Elle a vždycky se tak ujistím, že je to pořád stejná slepičárna plus asi 50 stran reklam na věci, které si stejně nikdy nebudu moct koupit. Teď jsem párkrát zkusila Marianne, taky mě nebavila. Aspoň ušetřím

Tak já kupuji jedině Marianne.Vyhovuje mi,protože tam jsou reportáže,móda,kosmetika,recepty,cestování a v každém čísle dárek,Většinou to jsou vzorky kosmetiky,občas i plné balení,ale taky taška,peněženka...

arrow
profile_image
DerrtyGirl
od 17. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem měla donedávna předplacený Joy, ale poslední dobou mi přijde, že tam je dost reklam, takže už ho neodebírám. Relativně pravidelně kupuju Ženu a život. Sice taky sem tam reklama, ale články se dají číst. Méně pravidelně kupuju ještě Katku a tam si docela počtu. Ven ke kafi v létě ideální

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

od 30 kupuju Marianne...prostě zajímavá, líbí se mi tipy na výlety, články o kosmetice a hadříkách (ne těch extra drahých jako v Elle, ale kvalitních) o rodině, co s dětmi, zajímavý recept, rozhovor se zajímavým člověkem....

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Občas si koupím i Ženu a život nebo Dietu

arrow
profile_image
Pajia
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si kupuju pravidelně Tinu a Blesk pro ženy. Sem tam glanc, Joy, Marianne, Elle

arrow
profile_image
valux
od 9. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Epocha, Enigma, 21. století. Ideální do práce k obědu. K "dámským" časopisům už mám averzi.

Předplacen mám Muscle & Fitness a ELLE kupuji skoro každé číslo (záleží také na dárku)

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mojí stálicí je Cosmopolitan....kupuju si ho cca 5 let, každé číslo...občas InStyle, ale to spíš když někam jedu vlakem nebo tak a nemám s sebou knížku...doma máme pár Epoch a Maximů a taky si je ráda počtu...časopisy které jsem měla párkrát a vůbec mě neoslovily, jsou Joy a Bazar, nepřečtu si tam vlastně nic...

arrow
profile_image
Nickholka mojeid
od 5. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dokud vycházela Lovestar tak jsem si ji kupovala, teď je místo ní L´amour ten kupuji taky pravidelně, ale přijde mi, že číslo od čísla je nudnější a nudnější.

Já pravidelně kupuju Respekt. Poměrně zajímavé názory a články
Ze ženských časopisů nekupuju nic. Dřív jsem odebírala Joy, ale ono se po čase začne všechno opakovat a články začaly být o ničem, takže jsem předplatné zrušila

arrow
profile_image
Lorraine
od 3. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doma máme předplacenu Legalizaci a občas si koupím Meduňku. Záhady života jsem koupila jednou a naposledy, ta grafika je příšerně kolotočářská. Na cesty ráda kupuju Ženu a život nebo Marianne, tam se mi ty články zdají o něco méně připitomělé než jinde. Jo a zbožňuju Čilichilli, pro to si běžím pravidelně každý měsíc.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené