arrow
profile_image
ladyL
od 21. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, máte s touto barvou někdo zkušenost? Má tmavě hnědé vlasy, ale nechci černou..nebo radši čokoládu nebo pralinku, ale ty jsou světlejší a bojím se aby mi chytli.

arrow
profile_image
Soniik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hořkou čokoládu jsem měla, a nebylo to na mně vůbec vidět. Svoje vlasy mám středně hnědé, a nebylo nic poznat. Ale kámoška to měla krásný, opravdu když si představíš hořkou čokoládu...

arrow
profile_image
Yahudka
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, tu jsem si dávala někdy na jaře. A byla to fakt hezká barva, zpočátku dost tmavá a pak se trošku vymyla. Je to snad jediná barva která mi chytla do takové té hezké tmavě hnědé. Ostatní jdou do černa a nebo zase neudělají skoro nic :Jo a původní barvu jsem měla středně hnědou.

arrow
profile_image
ladyL
od 21. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Aha tak díky, asi bude hodně záležet na výchozí barvě. Takže asi zkusím a uvidím. Hlavně aby mi to nechytlo černě.. A kámoška měla jakou barvu předtím?

arrow
profile_image
Soniik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kamoška měla středně hnědou. Ale myslím, že ti to chytne pěkně, tyto přelivy jsou myslím ok, to je mýma vlasama, na ty nic moc nechytá. Myslím, že úplně černá nebudeš.

arrow
profile_image
ladyL
od 21. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Yahudka: To je právě přesně co chci - tmavě hnědou - žádnou dočerna nebo dočervena, tak snad mi to taky tak chytne, dík

arrow
profile_image
ladyL
od 21. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Soniik: Já právě zatím od Casting žádný neměla, předtím nějakou černou od Palette ale to jsem vypadala děsně. Já mám právě vlasy docela tmavý tak doufám že na mě nechytají jenom ty úplně černý..

arrow
profile_image
Soniik
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jestli ta hořká čokoláda není tmavší než tvoje vlasy, tak by to snad mělo být v pohodě. Ale když jsem to viděla na kamošce, tak to není černá ta čokoláda, taková zvláštní tmavě hnědá, ale moc hezká. Já si právě kupuju od Castingu fialovou, ta na mně asi jako jediná je vidět, sice se mi to brzo vymyje, ale co nadělám. To je taková temná s fialovýma odleskama

arrow
profile_image
salcinka
od 14. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tuto barvu jsem také měla a je opravdu krásná, mohu jen doporučit.A vydržela opravdu dlouho, což je super

arrow
profile_image
MalinkaKucinka
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já už nepoužívám žádnou jinou, dříve jsem zkoušela všechno možné,ale buďto chytaly barvy s odlesky do zrz,a nebo do černa, Tato je dokonalá,krásná tmavě hnedá barvička, na sluníčku s krásnýma odleskama, a vlásky vždy po barvení vyživené a lesklé

arrow
profile_image
ladyL
od 21. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jee tak to je super hnedka zítra si ji běžím koupit, tak doufám že mě nezklame když jsou na ní takové dobré ohlasy.

arrow
profile_image
ladyL
od 21. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na salcinka: Jo a jak dlouho ti tak vydržela? Někde jsme tu četla že ty tmavý odstíny moc dlouho nevydrží oproti blond.

arrow
profile_image
MalinkaKucinka
od 15. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Sice nejsem salcinka ale mě barvička poprvé vydržela tak max 2 týdny,a čím déle si ji dávám tím více vydrží, už ji mám asi po šesté (barvím co měsíc) ale nevymývá se mi tak moc , kdybych neměla už po dvou týdnech odrosty (rostou mi celkem, rychle vlasy,díky biosilu) tka můžu barvit i co dva měsíce

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně napoprvé chytla krásně, opravdu jsem měla nádhernou tmavě hnědou barvu - výchozí barva mých vlasů byla tmavší středně hnědá. Každý mi říkal, jak mám krásnou tmavě hnědou.. a napodruhé - chytla mi skoro do černa nevím proč, pak mi akorát říkali, že mám hezkou černou Ale celkem rychle se to vymylo, z té až moc tmavé, takže ve výsledku je vše ok... akorát se mi dlouhé vlasy špatně barví takhle doma, asi už do toho znovu nepůjdu

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

chytla mi černě, už do ní nejdu, je moc tmavá...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené