arrow
profile_image
Nathalian
od 14. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jedeme s přítelem v červnu do Itálie na Palmovou rivieru do kempu Riva Nuova v Martinsicuro. Zajímalo by mě kolik tam tak stojí plážový servis? A případně, jestli jste si ho vůbec platili a neleželi na něčem jiném?

V téhle oblasti jsme taky byli a pokud si matně vzpomínám tak to stálo kolem 17 eur na den... snad nekecám dost zdražili, radši jsme si koupili vlastní lehátka, takový ty bambusový nebo z čeho to je a slunečník za 5 eur, i když ten nám na konci zájezdu ukradli..ale aspoń jsme ho nemuseli táhnout domů

Plážový servis (dvě lehátka a jeden slunečník; v ceně jsou obvykle také převlékací kabinky, WC a sprcha) je možné si na místě za poplatek pronajmout. Možná ale máte plážový servis zahrnutý v ceně pobytu.
Nebo lze využít část volné pláže, která se nachází v každém letovisku. V některých místech se volná pláž nachází ale až na okraji letoviska.
Orientační cena je cca 60 € / týden. Ale samozřejmě se může lišit letovisko od letoviska a taky v jaké části sezóny tam jedete.

arrow
profile_image
Nathalian
od 14. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děkuju, moc jste mi pomohli

arrow
profile_image
Paja321
od 16. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Na Palmovce jsme byli vloni s přítelem, pláž. servis jsme nedokupovali....leželi jsme na dekách a v pohodě nám to stačilo

arrow
profile_image
lisica
od 25. 10. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych to bez plážového servisu neriskovala. Byla jsem na Palmovce vloni, nekupovali jsme jej předem, ale až na místě a tak tak, vše již bylo obsazené nebo právě zakoupené předem.
Bez slunečníku se tam moc vydržet nedá, platili jsme za jeden slunečník a dvě lehátka 80,- EUR za týden. Na Elbě jsme si kupovali slunečníky vždycky jen na jeden den a tam to bylo 12,- EUR na den..

arrow
profile_image
Nathalian
od 14. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No napřed jsem ho chtěla kupovat, ale nejspis za to nebudem utracet. Co jsem se tak divala, tak je hnedka vedle volna plaz...takze to vidim na deku...a slunecnik se tam pry dá koupit za 3-5 EUR...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené