arrow
profile_image
Tulipan
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojik holky, chystám se pracovně do Prahy, ráda bych využila služby taxiků, jen by mě zajímalo s jakou cenou můžu počítat ( kdo tedy jezdí taxíkama když pojedu z Florence na Jungmannovu, kolik si učtují taxikářu v Praze za km. Popřípadě doporučte s kým jste spokojeni s taqxi službou díky moc

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tulipan
měla bys zaplatit cca 150 kč
ale proč vlastně nejdeš metrem?

arrow
profile_image
Pikola
od 20. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A metrem bys to nezvládla? Jsou to tři zastávky, teda dvě na muzeum
Vzledem k tomu, že jsou to cca 4 km, tipla bych si tak do 200,-

Já si taxíky klidně chytám i na ulici, ale radši ty, co mají uvedenou firmu, nebo žlutý
Zeptej se rovnou na cenu, je to fakt za rohem. Jinak AAAtaxi, Sedop, Taxipraha..

arrow
profile_image
Tulipan
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já tam jedu na celý víkend a budu mít těžký kufr , tak se mi to nechce tahat metrem, proto se ptám

Tulipan: ale neber ty taxíky co stojí, je lepší stopnout jedoucí - ty stojící si často účtují navíc to "čekaní"

Taxi Kurýr - ale nemám číslo, jezdí za velmi rozumné ceny. Z centra (Roxy bar) do STrašnic za 180Kč.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Jojo, lepší je si stopnout - jela jsem z Michle do Jesenice a stalo mi to 350 - cca 12 km.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Tulipan
Zkus si najit stránky těch firem, co tu holky psali a pošli jim maila. Mohla by sis taxika objednat dopředu. Se Sedopem spolupracujem na asistenční službe a jsou dobří. Třeba by ti dali smluvní cenu a mohla by sis ho domluvit na určenou hodinu na Florenc

arrow
profile_image
Tulipan
od 19. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já si asi někoho jak tady píšete domluvím, stačí, když budu v Praze a teprve volat ne

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

Zásadně mávám a řeknu kolik jsem ochotná dát - on v 90% potvrdí a jedeme..

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Áčka a podobné mají nástupní sazbu 30kč a pak kilometr za 26kč. Já jezdím Kurýrem a ten má nástupní cca 26kč a kilometr 18kč, ale je to smluvní přeprava a většinou si počkáš půl hodiny, než ti někdo přijede, takže pokud bys jela s nimi, doporučuji si zavolat předem.

arrow
profile_image
astaroth
od 3. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Speedcars jsou taky levní... 224 234 234 ...navíc na Facebooku mají každý den nové heslo, které když řekneš, tak dostaneš lepší sazbu...

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

astaroth: Vážně je to tak s tim heslem? No to je paráda já jezdím zásadně speedcarama, číslo uložený v mobilu, do 5ti minut jsou na místě a někteří řidiči jsou velmi milý a velmi upovídaní, takže doporučuji

arrow
profile_image
astaroth
od 3. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Markvitka : no, mělo by... akorát je to zážiteček, hlásit se do telefonu jako "pižďucha"

...zvlášť, když operátorce hned nedojde, že to není jméno, ale heslo dne...

arrow
Neprodává v Bazaru

69

astaroth
Prosímtě a jak je na FB najdu? Když dám speed cars, tak mi to najde jen 3 zájmové kluby.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené