arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,za chvíli si du mýt hlavu,fšude čtu jak černý čaj super zvýrazní tmavé vlasy..Chci se zeptat jestli se na na vlasy nalít a opláchnout nebo jen nechat? Dík

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Fakt jo? To jsem ještě neslyšela....taky mě zajímají zkušenosti určitě to vyzkouším

arrow
Neprodává v Bazaru

Jojo všude to píší ) Podle mího se asi má nechat jen oschnout?..Když se vlasy přelívají pivem tak se taky nechávají..

arrow
profile_image
Battlefield
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě ty čaje vlasy vysušují. Používala jsem heřmánek na zesvětlení a vlasům to vůbec neprospívalo

arrow
Neprodává v Bazaru

Tyjo..Tak to si ještě promyslim,mám samo o sobě dost suchý vlasy..No vyzkouším to,kdyžtak se poučím Smývala jsi nebo nechala ve vlasech oschnout?

arrow
profile_image
Battlefield
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Caisy:

Vlasy jsem vždycky zabalila do ručníku a pak asi po půl hodince nebo i dýl(podle času) jsem je pak smyla-) Ale, že by nějak výrazně vlasy poškodil to nee. Za chvilu se daly zase do pořádku. Ale nějak často nebo dlouhodobě bych to opravdu raději nedělala

Je to nesmysl, stejně, jako kafe...jediný, co mi maličko kdy zvýraznilo vlasym jsou slupky z ořechů, ale to už je opravdové barvivo

arrow
profile_image
Alice_in_Wonderland
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Battlefield: Mě ty čaje vlasy vysušují

Mám bohužel stejnou zkušenost. Vlasy byly jako chemlon

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

vlasy by mohly zabarvit i šlupky z cibule, my v nich barvíme velikonoční vajíčka

arrow
profile_image
onyxxx
od 8. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Battlefield: ..on heřmánek vysušuje..to je docela známý, ale u čaje teda nevím jak to má má s vysušováním

arrow
profile_image
kuklynka
od 20. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dnes, 21:56:16 - Připojeno během spojování:
Černý čaj pro ztmavení vlasů

Ahoj, psala jsem už do téma L´Oréal Creme Gloss, když jsem si na odrosty melíru dala sametovou blond a chytla u hlavy do zrz. Teď řeším jak bych je tedy ztmavila. Mám odrůstající melír a tu nehezkou barvu u hlavy na odrostech. Chci si nechat vlasy od melíru odpočinout, zkusit svou barvu narůst, ale je nehezký mít tohle u hlavy. Ten černý čaj, ztmaví vlasy? A při pravidelném používání neníčí je?

arrow
Neprodává v Bazaru

Nemyslím si že čierny čaj stmavňuje skôr baby písali že je na oživenie hnedej.(alebo niečo v tom zmysle)...
možno by si mala skočiť kaderníčke nech ti to spraví ako chceš a potom si necháš vlasy odpočinúť...

Reaguji na kuklynka:
Pozor, čaje mohou chemicky zesvětlené vlasy obarvit na zeleno.
Raději to nezkoušej.
Já se taky trápila odrosty a pořídila jsem si tónovací pěnu
Styling colour mousse - perleťově béžová - a super!
http://barvy-na-vlasy.heureka.cz/vitala-tones-tuzi dlo-pearl-beige/
Mají ho ve všech drogérkách.

arrow
profile_image
kuklynka
od 20. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

juj, moc díky za info - zelená by byla ještě horší jak zrzavá!
True - jaké máš vlasy ty? je ta pěna v pohodě?nehrozí tam nějaký riziko?)))

arrow
profile_image
kuklynka
od 20. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

koukala jsem se po březové vodě, konkrétně po téhle http://www.docsimon.cz/zbozi/luna-brezova-vlasova- voda-bylinna-120ml
myslíš, že bych po ní mohla mít taky zelené vlasy?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené